3 صفر 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ ۱۲:۳۴:۳۸
کد مطلب:  OLZTVd9P
مدیر کل آموزش وپرورش استان آذربایجانشرقی خبر داد:
کسب رتبه اول کشوری توسط دانش آموزان آذربایجانشرقی در ثبت نام سامانه همگام اوقات فراغت تابستانی

مدیر کل آموزش وپرورش آذربایجانشرقی صبح امروز در آیین اختتامیه پایگاههای تابستانی اوقات فراغت سال 96 گفت: دانش آموزان استان در ثبت نام سامانه همگام درپایگاههای اوقات فراغت تابستانی رتبه اول کشوری را کسب کرده اند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی از درخشش دانش آموزان استان درمسابقات فرهنگی وهنری، قرآن وعترت ونماز در کشور خبر داد و افزود: این موفقیت بی تردید در سایه همدلی، هماهنگی ، برنامه ریزی، تلاش شبانه روزی اتفاق افتاده است.

مدیرکل آموزش وپرورش آذربایجانشرقی با بیان اینکه یکی از برنامه های آموزش و پرورش در کشورهای توسعه یافته، پرداختن به حوزه فعالیت های اوقات فراغت می باشد، تصریح کرد: براساس ارزیابی های بعمل آمده، نظامهای موفق تربیتی دنیا توجه ویژه ای به پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان دارند.

پاشایی با تاکید بر اینکه همه امکانات  آذربایجانشرقی در اختیار جوانان و نوجوانان قرار گرفته است افزود: در این راستا از همه ظرفیت های قانونی و منابع مادی و انسانی استفاده شده و می کوشیم با ارتقای شاخص های عمومی در بخش آموزش و پرورش، خدماتی در شان مردم، نوجوانان و جوانان استان ارائه کنیم.

 مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی خاطر نشان ساخت: کسب موفقیت های اخیر دانش آموزان استان در کسب رتبه های برتر کنکور نتیجه ترزیق اعتبار نیست بلکه در سایه برنامه ریزی، هماهنگی و همسویی آموزش وپرورش با خانواده ها در امر تعلیم وتربیت است.

این مقام مسئول در آذربایجانشرقی با بیان اینکه دشمن با روشهای متعدد ومتنوع در صدد گمراه کردن نوجوانان وجوانان ماست، افزود: مابایستی از روشها و تکنولوژی جدید و جذاب و متنوع در جهت مقابله با تهدیدات دشمن استفاده کرده تا دشمن نتواند برنامه و نقشه شوم خود را پیاده کند.

پاشایی در ادامه اظهار داشت: دانش آموزان استان در ثبت نام سامانه همگام درپایگاههای اوقات فراغت تابستانی رتبه اول کشوری را کسب کرده اند.

مدیر کل آموزش وپرورش استان در پایان با تاکید بر اینکه اقدامات ما بایستی فعالیت های تربیت بدنی و پرورشی در بین دانش آموزان را در اولویت قرار دهد، افزود: به روز کردن ابزارها و تجهیزات ورزشی مدارس در طول چهار سال گذشته هموراه مدنظر دستگاه تعلیم و تربیت بوده است.

 

 

به اشتراک بگذارید :