18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ ۱۳:۵۸:۵۷
کد مطلب:  hpIwVJNZ
مدیریت آموزش وپرورش بهبهان خبر داد:
درخشش دانش آموزان بهبهانی در جشنواره نوجوان خوارزمی

مدیر آموزش وپرورش بهبهان گفت: دانش آموزان نوجوان بهبهانی در مرحله ی کشوری جشنواره ی نوجوان خوارزمی در دو محور موفق شدند رتبه اول وسوم این جشنواره را بدست آوردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان به نقل از آموزش و پرورش بهبهان، رسول عبدی پور، مدیر آموزش وپرورش بهبهان با ابراز شادمانی از این موفقیت اظهار کرد: دانش آموزان نوجوان بهبهانی توانستند در مسابقات جشنواره نوجوان خوارزمی که از تاریخ 24 تا 27 مردادماه  با شرکت دانش آموزان نوجوان سراسر کشوردر مشهد الرضا(ع) برگزار شد در دو محور افتخار آفرینی کنند.

 

عبدی پور در ادامه توضیح داد: در محور دست سازه سید محمد بلادی از دبیرستان شاهد امام جواد(ع)رتبه ی اول و دانش آموزان پرنیان ورزشی ،آیدا مهدوی و فاطمه ی رضویان از دبیرستان تیزهوشان دکتر عادلی رتبه ی سوم کشوری در محور ایفای نقش زبان انگلیسی را کسب کردند.

 گفتنی است به منظور قدردانی از این عزیزان و خانواده های محترمشان مراسم استقبال در فرودگاه اهواز و همچنین در اداره ی آمورش و پرورش بهبهان برگزار شد.

 

در این مراسم مدیرآموزش وپرورش ضمن تشکر وخیرمقدم به این دانش آموزان این موفقیتها را به دانش آموزان، اولیا، دبیران و جامعه ی فرهنگی بهبهان تبریک گفت.

به اشتراک بگذارید :