18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ ۱۳:۲۱:۵۹
کد مطلب:  VdqADTJB
به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی:
آزادگان فرهنگی شادگان تجلیل شدند

مدیر آموزش و پرورش شادگان گفت: به مناسبت 26مرداد ماه ،سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی در مراسمی با حضور امام جمعه محترم شادگان از تعدادی از آزادگان فرهنگی شهرستان شادگان تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی  و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان به نقل از  آموزش وپرورش شادگان، سید صالح فاضلی مدیر آموزش و پرورش این شهرستان ضمن اعلام این خبر، اظهار کرد: ماه یادآور قهرمانی ها و رشادت های آزادگانی است که میراث دار شهدا، ایثارگران و رزمندگان 8 سال  دفاع مقدس هستند.

وی  افزود : آزادگان سرافراز در اسارت جبهه دیگری گشودند و با مقاومت خود دشمن زبون را مثل همیشه خوارو ذلیل  کردند.

فاضلی خاطرنشان کرد: رشادت ها و شجاعت آزادگان در دوران اسارت پیام آور حفظ آرمان های مقدس جمهوری اسلامی و عزت و اقتدار کشور و مردم مسلمان و همیشه در صحنه ایران بود.

 شرفی امام جمعه شهرستان شادگان در حاشیه این مراسم اظهار کرد: هویت ما  نتیجه رشادت‌ها و جانفشانی‌های شهیدان اسلام،  جانبازان ایثار گران  وآزادگان است.

وی ادامه داد : خدا اراده کرده است تا کسانی که شاهد شجاعت‌های شهدا بودند، در اسارت بمانند تا روزی ایثارگری‌ها و فداکاری‌های شهدا و رزمندگان را بازگو کنند و  جوانان و آینده سازان جامعه را با رشادت‌های این دلیرمردان آشنا کنند و پیام آنها را به نسل حاضر و آینده انتقال دهند.

در پایان این مراسم  هدایایی به رسم یادبود ولوح تقدیر با حضور امام جمعه محترم و مدیر اداره آموزش و پرورش شادگان وجمعی از مدیران اجرایی به آزادگان  اهدا شد.

به اشتراک بگذارید :