22 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ ۰۹:۴۷:۲۳
کد مطلب:  8o7IlXTk
بابويي دردوره ي کشوري تربيت مدرسي درس تربيت بدني مطرح نمود
هدف اصلي ما تربيت دانش آموزان آينده ساز ايران اسلامي است

هدف اصلي ما تربيت دانش آموزان آينده ساز ايران اسلامي است بابويي دردوره ي کشوري تربيت مدرسي درس تربيت بدني مطرح نمود

به گزارش اداره اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش شهر تهران, دوره ي کشوري تربيت مدرس درس تربيت بدني با حضور بابويي مديرکل و معاونين دفتر تربيت بدني و فعاليت هاي ورزشي وزارت آموزش و پرورش, محمدي معاون تربيت بدني و سلامت آموزش و پرورش شهر تهران و نمايندگان تربيت بدني و سلامت استانهاي کشور در محل باشگاه فرهنگيان تهران برگزار شد.

در مراسم افتتاحيه اين دوره مديرکل دفتر تربيت بدني و فعاليت هاي ورزشي وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اينکه موضوع آموزش بخش مهمي در امر تربيت است اظهارداشت: براي اجراي بهتر برنامه ها به آموزش نيازمند هستيم و بر اين اساس اين دوره آموزشي با عنايت به اسناد بالادستي و سند تحول بنيادين آموزش و پرورش طراحي و اجرا شده است.

بابويي ادامه داد: موضوع اين گردهمايي يکي از مهمترين حلقه هاي مديريت است, هر فعاليت و کاري که بخواهد صورت بگيرد بايد پيوست آموزشي داشته باشد. هدف از برگزاري اين دوره هاي کشوري, تربيت مدرسين جامع الشرايط و آشنا به فضاي مدرسه و کشور مي باشد.

وي نمايندگان حاضر از استانهاي کشور در اين مراسم را به عنوان رابطين حوزه تربيت بدني معرفي نمود و افزود: اين دوره آموزشي در راستاي برنامه کيفيت بخشي درس تربيت بدني که در استان اصفهان برگزار شده تدارک ديده شده است.

 بابويي بر آسنايي تمامي معلمان درس تربيت بدني با برنامه ها تصريح نمود و گفت: شما به عنوان نمايندگان حوزه تربيت بدني محور اتفاقات خوب و افراد جريان ساز در استانهاي خود خواهيد بود.

 مديرکل دفتر تربيت بدني و فعاليت هاي ورزشي وزارت آموزش و پرورش تربيت بدني را يار و مددکار آموزش و پرورش در راستاي رسيدن به اهداف عاليه خود و تربيت نسل آينده ساز ايران اسلامي بر اساس سند تحول بنيادين و برنامه درس ملي قلمداد نمود و اضافه کرد: هدف اصلي ما تربيت دانش آموزان آينده ساز ايران اسلامي است.

شايان ذکر است در اين دوره آموزشي کلاسهاي برنامه ريزي درس تربيت بدني, آموزش منابع انساني و فعاليت هاي فوق برنامه, طي دو روز به نمايندگان تربيت بدني استانهاي کشور آموزش داده مي شود.

به اشتراک بگذارید :