24 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ ۰۹:۴۶:۳۲
کد مطلب:  pcIshGWT
باقری در جلسه شوراي روساي معاونين و روساي ادارات اداره کل :
معلم اگر ديده شود معجزه خواهد کرد

معلم اگر ديده شود معجزه خواهد کرد در جلسه شوراي روساي معاونين و روساي ادارات اداره کل بيان شد

گردهمايي شوراي روساي ادارات اداره کل و شوراي معاونين آموزش و پرورش شهر تهران در فضايي صميمي برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش شهر تهران در اين جلسه که در محل سالن کنفرانس برگزار گرديد, مدير کل آموزش و پرورش شهر تهران ضمن استماع نظرات روساي ادارات اداره کل, بر انسجام و ايجاد همفکري و هم افزايي بيشتر تاکيد نموده و اظهارداشت: مدير موفق کسي است که افراد زير مجموعه خود را هدايت, حمايت , پشتيباني و نظارت نمايد.

مهندس باقري با اشاره به اينکه از همه ارکان و مجموعه آموزش و پرورش شهر تهران بايد صدايي واحد شنيده شود اظهارداشت: تيم منسجم و کارآمد زماني تشکيل مي شود که هدف مشترکي را دنبال کنند.

وي هدف اصلي براي آموزش و پرورش شهر تهران را ارتقاي جايگاه و کيفيت تربيت در مدارس به ويژه در دوره ابتدايي قلمداد نمود و افزود: تاثير عملکرد و همه ي فعاليت ها بايد در سطح مدارس احساس شود.

مديرکل آموزش و پرورش شهر تهران داشتن هدف, استراتژي و فهم مشترک در برنامه ها را يادآوري نمود و گفت: همه تلاش ما ارتقاي کيفيت بخشي مدارس است.خط مقدم اين فعاليت ها زماني است که ياددهي و يادگيري صورت مي پذيرد.

وي خواستار نهادينه کردن احترام و تکريم همکاران فرهنگي در آموزش و پرورش شد و ادامه داد: بايد کاري کنيم تا معلم ديده شود.معلم اگر ديده شد معجزه خواهد کرد.

باقري با تاکيد بر ارتقاي توانمندي مدرسه و نيروي انساني بر فراهم نمودن فضايي که در آن کارهاي خوب معلمين ارائه شود و جامعه ي فرهنگيان مورد تشويق و تقدير قرار گيرند تصريح نمود.

مديرکل آموزش و پرورش شهر تهران هدف از برگزاري اين جلسه را گفتگو و تبادل نظر در خصوص برنامه ها و فعاليت همکاران اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران بيان نمود و خواستار ارتقاي کار تيمي در راستاي عملياتي کردن اهداف اسناد بالادستي خصوصا سند تحول بنيادين آموزش و پرورش شد.

به اشتراک بگذارید :