24 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ ۰۹:۳۳:۱۱
کد مطلب:  JnVrIvdH
رييس اداره فني و حرفه اي و كاردانش در برنامه زنده فرصت برابر عنوان کرد:
معرفي توانمندي هاي هنرستانهاي كاردانش شهرتهران و عملكرد دبيرخانه راهبري مديران

معرفي توانمندي هاي هنرستانهاي كاردانش شهرتهران و عملكرد دبيرخانه راهبري مديران رييس اداره فني و حرفه اي و كاردانش در برنامه زنده فرصت برابر عنوان کرد:

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران ، احسان اله جمالي رييس اداره فني و حرفه اي و كاردانش شهر تهران در برنامه زنده فرصت برابر گفت: تربيت انسان خلاق و كار آفرين از اصلي ترين راه كارهاي سند تحول بنيادين آموزش  و پرورش است در همين راستا لازم است آموزش هاي فني و حرفه اي و كاردانش توسعه يابد.

جمالي در خصوص اهميت رشته هاي مهارتي و اشتغال زايي شاخه كاردانش اظهارداشت: ويژگي اصلي كاردانش تنوع رشته ؛كار تيمي در كارگاه؛مهارت هاي عملي و ورود به بازار كار است.

وی با توجه به ظرفيت هنرستانهاي شهر تهران از راه اندازي  رشته هاي جديد در هنرستانهاي كاردانش با توجه به علاقه و بازار كار و اشتغال جوانان خبر داد.

رييس اداره فني و حرفه اي و كاردانش شهر تهران گفت : 63 رشته مهارتي در 139 هنرستان كاردانش وجود دارد كه هنرجويان مي توانند با توجه به توانايي و علاقه خود در اين حوزه ادامه تحصيل دهند و از ديگر افتخارات شهر تهران موفقيت هنرجويان كاردانش تهران در كسب 17 مدال برتر در مسابقات علمي و كاربردي و جشنواره هاي هنري بوده است.

در پايان جمالي به معرفي رشته هاي مهارتي هنرستانها بويژه رشته جديد و جذاب در راستاي اشتغال زايي پرداخت و از اوليا خواست با مراجعه به مراكز مربوطه نسبت به ثبت نام اقدام نمايند.

به اشتراک بگذارید :