21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ ۰۹:۱۲:۵۲
کد مطلب:  PsbMMPoD
باقری در بازدید از باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛
آمادگی مدارس تهران برای آغاز سال تحصیلی/ والدین شکایات خود را با ما در میان بگذارند

آمادگی مدارس تهران برای آغاز سال تحصیلی/ والدین شکایات خود را با ما در میان بگذارند باقری در بازدید از باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

 مدیرکل‌ آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به اقدامات انجام شده برای آغاز سال تحصیلی جدید‌ گفت: برای پیشرفت‌ آموزش و پرورش نیازمند فعالیت همگانی هستیم .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرتهران ،به منظور پاسخگویی به سؤالات و چگونگی آماده‌سازی مدارس برای سال تحصیلی آینده باشگاه خبرنگاران امروز میزبان عباسعلی‌ باقری‌ مدیرکل‌ آموزش و پرورش شهر تهران بود .

مدیرکل‌ آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه یکی از زیرساخت‌های اصلی توسعه هر کشوری آموزش است، عنوان کرد: کشوری توسعه‌ می‌یابد که آموزش و پرورش آن در مسیر توسعه گام بردارد و این مهم به تنهایی محقق نمی‌شود .

 وی افزود: کار در آموزش و پرورش اقدام عظیمی بوده و برای تحقق اهداف باید‌ مجموعه‌ای از افراد درگیر باشند‌ که از جمله افراد‌ ذیصلاح اولیا و دانش‌آموزان هستند .

 باقری‌ بیان کرد: برای پیشبرد‌ اهداف نظام تعلیم و تربیت باید رسانه‌ها و سایر دستگاه‌های مربوطه‌ نیز وارد میدان شوند تا این مسئله اجتماعی‌ و تربیت سرمایه‌ انسانی کشور‌ با کیفیت هر چه بهتر‌ پیش رود

به اشتراک بگذارید :