23 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ ۰۹:۰۰:۰۰
کد مطلب:  eVxImECO
مدیرکل آموزش و پرورش کردستان خبرداد:
ثبت نام بیش از 236 هزار دانش آموز استان برای سال تحصیلی جدید

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان با بیان اینکه براساس آخرین آمار 236 هزار و 294 نفر در دوره های تحصیلی ثبت نام کرده اند؛ گفت: تا کنون ثبت نام 85 درصد دانش آموزان در مدارس قطعی شده است.

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان کردستان، رشید قربانی با اعلام این خبر گفت: تا پایان روز 26 مرداد ماه 96 در دوره ابتدایی 143 هزار و 843 دانش آموز واجد شرایط ثبت نام کرده اند .

وی ادامه داد: در دوره اول متوسطه نیز 56 هزار و 331 نفر و در دوره متوسطه دوم 31 هزار و 930 دانش آموز ثبت نام کرده اند که با توجه به انتخاب رشته در دوره دوم متوسطه انتظار می رود روند ثبت نام در روزهای آتی تسریع پیدا کند.

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان با بیان اینکه تسریع در انجام ثبت نام موجب می شود سال تحصیلی جدید به موقع و با نشاط و شادابی بیشتر آغاز شود؛ از اولیا و دانش آموزان خواست نسبت به انجام فرایند ثبت نام در اسرع وقت اقدام نمایند.

گفتنی است؛ ثبت نام دانش آموزان برای سال تحصیلی 97-96 از خرداد ماه آغاز و برابر مهلت اعلام شده دانش آموزان باید تا پایان مرداد ماه 96 نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند و ثبت نام دانش آموزان تجدیدی  نیز بعد از برگزاری امتحانات نوبت شهریور و اعلام نتایج خواهد بود . 

به اشتراک بگذارید :