23 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ ۱۵:۱۱:۲۳
کد مطلب:  PrXtQaQs
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی:
سومین دوره کشوری جشنواره نوجوان خوارزمی آغاز شد

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: با شرکت 293 دانش آموز دختر و پسر از سراسر کشور سومین دوره کشوری جشنواره نوجوان خوارزمی در مشهد آغاز شد.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان خراسان رضوی، علیرضا کاظمی در حاشیه بازدید از محل برگزاری جشنواره خوارزمی گفت: در این قالب 185 دانش آموزان دختر و 108 دانش آموز پسر برگزیده استانهای سراسر کشور از صبح امروز در پنج رشته پژوهش علمی، مسابقات آزمایشگاهی، دست سازه، زبان انگلیسی و زبان و ادبیات فارسی به مدت دو روز رقابت می کنند.

وی ادامه داد:جشنواره خوارزمی به ابتکار خراسان رضوی  آغاز و از سوی وزارت آموزش و پرورش برای سومین سال پیاپی به صورت کشوری در مشهد برگزار می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: مراحل آموزشگاهی، منطقه ای و استانی این جشنواره با شرکت شش میلیون و 133 هزار نفررشته از مهر ماه سال تحصیلی جاری در سطح استانهای کشور آغاز شده بود.

وی افزود: مراسم پایانی جشنواره خوارزمی جمعه آتی 27 مرداد با حضور معاون آموزش متوسطه وزيرآموزش و پرورش به همراه تقدیر از برگزیدگان این جشنواره ملی در مشهد برگزار می شود.

به اشتراک بگذارید :