23 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ ۱۵:۰۰:۵۱
کد مطلب:  vG4EHHDF
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی خبرداد:
فعالیت500 گروه تشکیلاتی در سازمان دانش آموزی استان

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر500 گروه تشکیلاتی درسازمان دانش آموزی استان فعالیت می کنند که این میزان نسبت به سال آغاز به کار دولت یازدهم صد در صد رشد دارد.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان خراسان جنوبی، عباس لامعی صبح امروز در دیدار با خبرنگاران خبرگزاری پانای استان، دانش آموزان را از افراط و تفریط در امور برحذر داشت و تصریح کرد: افراط و تفریط در کارها زمینه سقوط و شکست را فراهم می کند.

وی، بیان وقایع و حقایق جامعه با شیوا ترین و فصیح ترین بیان را مهم ترین رسالت خبرنگاران دانش آموز استان دانست و اظهار کرد: دانش آموزان خبرنگار علاوه بر الگو سازی از دانش آموزان نخبه استان باید خود الگو و سرمشق جامعه دانش آموزی خراسان جنوبی در تحصیل، تهذیب و ورزش باشند.

مدیر ل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، با بیان این که دفتر خبرگزاری پانا در سازمان دانش آموزی استان، مأمن و پایگاه تجمع دانش آموزان نخبه استان در عرصه اطلاع رسانی است، یادآورشد: مهم ترین رسالت پانا در استان بیان دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی، دولت تدبیر و امید به ویژه آموزش و پرورش است.

به اشتراک بگذارید :