14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ ۰۰:۰۲:۰۰
کد مطلب:  BAK6u8V3
با حضور مدیرکل دفتر تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش:
جلسه راهبردی انتشار مجله ورزش و ارزش برگزار شد

جدیدیترین شماره نشریه ورزش و ارزش به همت معلمین و کارشناسان تربیت بدنی شاغل در آموزش و پرورش ناحیه 2 شهر ری با بهترین محتوای علمی به چاپ رسید.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش وپرورش به نقل از شهرستان های استان تهران، جلسه راهبردی انتشار مجله ورزش و ارزش، با هدف تسهیل در امر تهیه محتوا و چاپ مجله با حضور حسین بابویی، مدیرکل دفتر تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش، محمد رحیم ، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل شهرستانهای استان تهران، علیرضا حسن زاده، معاون پرورشی آموزش و پرورش  ناحیه ۲ ری و سایر کارشناسان و هیئت تحریریه در محل اتاق شورا آموزش و پرورش ناحیه 2 شهر ری تشکیل شد.

 مدیرکل دفتر تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش، ضمن قدردانی و ابراز خرسندی از چاپ شماره جدید مجله ورزش و ارزش به همت آموزش و پرورش ناحیه2ری، گفت: از فعالان و صاحبان قلم در حوزه تربیت بدنی و ورزش جهت تهیه محتوای علمی و راه گشا برای مخاطبان مجله دعوت به عمل می آید.

وی با اشاره به اینکه دبیرخانه این مجله در آموزش و پرورش ناحیه 2 شهر ری مستقر است، تاکید کرد: تمامی اساتید ؛ فارغ التحصیلان حوزه تربیت بدنی و دبیران تربیت بدنی ، جهت همکاری با هیئت تحریریه مجله ورزش و ارزش می توانند با دبیرخانه این مجله در ارتباط بوده و آثار خود را جهت نشر ارسال نمایند.

گفتنی است، دبیرخانه مجله ورزش و ارزش از سال 1395 به شهرستان های استان تهران و آموزش و پرورش ناحیه 2 شهر ری تفویض شد.

به اشتراک بگذارید :