14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ ۰۸:۲۲:۰۰
کد مطلب:  xyhT3IJR
رای اولین باردرکشور:
راه انداری سامانه ثبت اطلاعات فراگیران دوره های سوادآموزی استان سمنان

برای اولین باردرکشورسامانه ثبت اطلاعات فراگیران دوره های سوادآموزی استان سمنان توسط مدیرکل آموزش وپرورش استان سمنان افتتاح و را اندازی گردید .

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان سمنان، سبوحی معاون سوادآموزی آموزش وپرورش استان سمنان افزود: با عنایت به یکسان سازی روند و رویه اجرایی طرح ها و برنامه های حوزه معاونت سوادآموزی استان و برگزاری چند جلسه تخصصی با کارشناسان محترم سوادآموزی شهرستان ها ومناطق و آموزش دهندگان با حضور مدیرکل محترم و مصوبات کمیته بهبود کیفیت استان مقرر گردید نسبت به طراحی و راه اندازی سامانه ثبت اطلاعات فراگیران دورهای سوادآموزی استان اقدام گردد .

وی اظهارکرد: با سعی و تلاش همکاران حوزه معاونت سوادآموزی و معاونت برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی و اداره محترم فناوری اطلاعات و اداره محترم حراست مراحل طراحی و اجرایی این مهم انجام  شد .

معاون سوادآموزی آموزش وپرورش استان سمنان بابیان اینکه سامانه فوق الذکر برای اولین بار در کشور و اولین استان در سمنان اجرایی گردیدگفت:مراحل ثبت نام فراگیران به نام خود آموزش دهندگان صورت می پذیرد.

سبوحی خاطرنشان کرد: اجرایی نمودن این سامانه در استان موجب صرفه جویی در هزینه ها ، رفت آمدها ، نظارت مستمر و آنلاین و یکسان سازی اجرایی طرح ها و برنامه ها می شود و دسترسی فرآیند ثبت نام را برای اداره کل ، شهرستان ها و مناطق و سازمان نهضت سوادآموزی کشور مهیا می سازد .

وی ابراز امیدواری کرد: با اجرای این سامانه در سطح استان ضمن کاهش آسیب های طرح های  سوادآموزی همچون ترک تحصیل ،شاهد با سوادی کامل استان باشیم .

به اشتراک بگذارید :