20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ ۱۱:۰۸:۲۷
کد مطلب:  wnTeIdkQ
مراسم تجلیل از برترین های کنکور سراسری خواجه برگزار شد;
نماینده مجلس:کشور برای پیشرفت به دانش آموزان فرهیخته نیاز دارد

مراسم تجلیل از برترین های کنکور سراسری با حضور نماینده مردم اهر وهریس درمجلس شورای اسلامی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از خواجه، بیت اله عبدالهی در این مراسم با اشاره به اهمیت وفضیلت علم ودانش گفت:  علم و ودانش  همیشه در نزد   مسلمانان وعالمان دینی جایگاه خاصی داشته و با ارزش تر از ثروت بوده است.

نماینده  مردم اهر وهریس درمجلس شورای اسلامی افزود: علم ودانش مایه افتخار ومباهات برای بشریت بوده و موجب پیشرفت تمدن ها شده است.

عبدالهی ادامه داد: ازاینکه امروز دریک جمع علمی وفرهیخته حضور یافته ام بسیار خوشحالم و امیدوارم  این نخبگان علمی درآینده موجب  خیر وبرکت  برای جامعه وکشور باشند.

وی خطاب به دانش آموزان برتر کنکوری تاکید کرد که هرگز از ادامه تحصیل مایوس نبوده وبا جدیت وپشتکار فعالیت خودرا ادامه دهند که حتما  تلاش آنها نتیجه خواهد داد وکشور برای آبادانی وپیشرفت به وجود آنها نیازمند است.

درابتدای  مراسم عباس ایمان نژاد با عرض تبریک به برترین های کنکور  منطقه گفت:بسیار خوشحالم که از جمع دانش آموزان منطقه خواجه تعدادی قابل توجه با کسب رتبه های برترموجب افتخار برای  منطقه ،مدرسه وخانواده خود شده اند.

 رئیس آموزش و پرورش خواجه خطاب به یکی از اولیای دانش آموزان موفق  افزود: خوشا به حال شما که  زحمات ونان حلالتان امروز نتیجه داده وفرزند دلبند تان به قله های دانش چنگ انداخته است. این موفقیت برشما گوارا باد.

 وی ادامه داد: امیدوارم شاهد شکوفایی این عزیزان در آینده بوده و میهن اسلامی از  وجود ایشان بهره مند گردد.

ایمان نژاد به دانش آموزان تاکید کرد که همواره شکرگزار والدین ومعلمان خویش باشند که اگر دعای خیر و زحمات آنان نبود این موفقیت حاصل نمی گردید.

درپایان با اهدای لوح سپاس و جوایز از برترین کنکور 96 منطقه خواجه  با حضور مسئولان حاضر در برنامه تجلیل وقدردانی بعمل آمد.

 

به اشتراک بگذارید :