14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ ۰۸:۱۱:۴۱
کد مطلب:  atreVA81
مدیرکل فرهنگی و هنری،‌ اردوها و فضاهای آموزشی وزارت آموزش و پرورش:
ردیف بودجه توسعه فضاهای پرورشی را بازگرداندیم

مدیرکل فرهنگی و هنری،‌ اردوها و فضاهای آموزشی وزارت آموزش و پرورش گفت: برخلاف سال‌های گذشته در دولت دهم که ردیف اعتباری برای ساخت و توسعه فضاهای پرورشی حذف شده بود در سال‌های اخیر سعی کردیم تا این ردیف اعتباری را بازگردانیم.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش وپرورش به نقل از استان اردبیل، علی رمضانی در مراسم کلنگ‌زنی سالن اجتماعات اردوگاه مقدس اردبیلی اظهارکرد: ما در حوزه پرورشی با برخی آسیب‌ها و دغدغه‌هایی روبه‌رو بودیم که با تدبیر دولت یازدهم سعی شد تا حدودی این دغدغه‌ها و نگرانی‌ها را با برنامه‌ریزی‌ها و هدف‌گذاری‌های مناسب برطرف کنیم.

مدیرکل فرهنگی و هنری،‌ اردوها و فضاهای آموزشی وزارت آموزش و پرورش بیان کرد: در دولت دهم برای ساخت فضاهای پرورشی و تربیتی هیچ گونه اعتباری اختصاص نیافت به طوری که اعتبار مورد نیاز به توسعه فضاهای ورزشی اختصاص یافته بود که با عنایت دولت یازدهم سعی شد در برنامه ششم این رویکرد تغییر پیدا کند.

وي عنوان کرد: امیدواریم با قول مساعد معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش اردوگاه مقدس اردبیلی هر چه سریع‌تر به یک اردوگاه ملی تبدیل شود که در این زمینه ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز برای حضور دانش‌آموزان و فرهنگیان الزامی است.

رمضانی یادآورشد: قطعا با تزریق منابع اعتباری و ردیف از محل اعتبارات احداث ساختمان و بنا در بخش پرورشی و تربیتی قادر خواهیم بود هر چه سریع‌تر اردوگاه را تکمیل و به یک اردوگاه ملی آن را ارتقا دهیم.

به اشتراک بگذارید :