28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ ۰۹:۱۲:۴۹
کد مطلب:  UAcEt5w7
مدیر آموزش و پرورش ناحیه 1 بهارستان:
آغاز به کار پایگاه مشاوره انتخاب رشته در ناحیه یک بهارستان

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 1 بهارستان: از آغاز به کار پایگاه مشاوره انتخاب رشته کنکور 96 زیر نظر اداره آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان خبر داد.

 

 

 

 

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران به نقل از ناحیه یک بهارستان ،ناصر لطفی مدیر آموزش وپرورش ناحیه یک بهارستان  با بیان اینکه امسال نیز همانند سال گذشته آموزش و پرورش در بخش معاونت پرورشی و اداره مشاوره در بحث انتخاب رشته خدماتی را به داوطلبان ارائه می‌کند افزود:‌همزمان با اعلام نتایج آزمون سراسری،پایگاه مشاوره انتخاب رشته کنکور ناحیه یک بهارستان فعالیت خود را آغاز کرده است.

وی افزود:‌ درآموزش و پرورش یک پایگاه انتخاب رشته ویژه دختران و پسران فعال است که در این پایگاه‌ خدمات انتخاب رشته با دقت و شناخت کامل از وضعیت پذیرش دانشگاهها توسط کارشناسان مشاوره تحصیلی ارائه می ‌شود.

لطفی ادامه داد:‌ مشاورانی که در پایگاه‌ انتخاب رشته به داوطلبان خدمات ارائه می‌کنند، از نحوه انتخاب رشته صحیح، ظرفیت دانشگاهها و وضعیت سهمیه بندی‌ ها بر اساس اطلاعات ارائه شده از سوی سازمان سنجش آگاهی کامل دارند.

لطفی، با توصیه به خانواده‌ ها مبنی بر اینکه برای انتخاب رشته دقت کافی را داشته و مراقب مؤسسات غیر مجاز باشند،تصریح کرد: ‌در ایام انتخاب رشته دانشگاهی،مؤسسات و آموزشگاههایی هستند که بدون آگاهی لازم اقدام به مشاوره می‌کنند و با تبلیغات وسیع می‌توانند خانواده‌ها را جذب کرده و آنان را فریب دهند.

گفتنی است ،مرکز انتخاب رشته آموزش و پرورش ناحیه 1 بهارستان از زمان اعلام نتایج آزمون سراسری به مدت یک هفته فعالیت خواهدکرد و فرزندان خانواده های فرهنگیان،کمیته امداد و بهزیستی از 50 درصد تخفیف برخوردار خواهند بود

 

 

به اشتراک بگذارید :