14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ ۱۳:۴۷:۰۶
کد مطلب:  OXX2dR2G
مدیر آموزش وپرورش بهبهان خبر داد:
کسب مقام پنجم کشوری توسط دانش آموزان هندبالیست بهبهانی

مدیر آموزش وپرورش بهبهان از کسب مقام پنجم رقابت های هندبال آموزشگاههای کشور توسط دانش آموزان دختر مقطع ابتدایی بهبهان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان به نقل از آموزش وپرورش بهبهان، رسول عبدی پور اظهار کرد: دانش آموزان ابتدایی شهرستان بهبهان مقام پنجم مسابقات کشوری هندبال آموزشگاههای دخترانه کشور را بدست آوردند. این مسابقات 8 مزداد ماه سال جاری با شرکت21 استان در 4گروه به میزبانی استان خراسان رضوی آغازشد ودبستان دخترانه معلم شهرستان بهبهان به نمایندگی از استان خوزستان با مربیگری خانم ها سعیده و فهمیه زراعت در این مسابقات شرکت کردند.

 

وی افزود: تیم هندبال دبستان معلم که در گروه خود با تیم های با تیم های فارس، اصفهان، خراسان رضوی وکردستان هم گروه بود بعنوان تیم دوم گروه به دور بعد راه یافت.

 

عبدی پور در ادامه گفت: تیم بهبهان در مرحله حذفی مقابل شهرستانهای تهران بازنده شد و پس از آن باغلبه بر نمایندگان استانهای آذربایجان شرقی و کهگیلویه و بویر احمد برای نخستین بار مقام پنجم مسابقات را بدست آورد.

 

وی در پایان این عنوان و افتخار بزرگ را به همشهریان عزیز وجامعه فرهنگی شهرستان تبریک گفت و از زحمات دانش آموزان،کارشناس تربیت بدنی آموزش وپرورش بهبهان و همه دست اندرکاران و مربیان و همچنین کادر زحمت کش آموزشگاه تشکر و قدردانی کرد.

 

به اشتراک بگذارید :