21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ ۱۲:۴۸:۵۷
کد مطلب:  3Gi3rdT3
در سیزدهمین دوره مسابقات مشکات ( قرآن ، نماز و عترت ) کشوری در استان خراسان رضوی
افتخارآفرینی دانش آموزان با نیازهای ویژه شهرتهران

سیزدهمین دوره مسابقات قرآن ، نماز و عترت دانش آموزان بانیاهای ویژه سراسرکشور درگروه های کم توان ذهنی، نابینا، ناشنوا و جسمی ـ حرکتی مردادماه در استان خراسان رضوی(مشهدمقدس) برگزار گردید .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرتهران، سیزدهمین دوره مسابقات قرآن ، نماز و عترت دانش آموزان بانیاهای ویژه سراسرکشور درگروه های کم توان ذهنی، نابینا، ناشنوا و جسمی ـ حرکتی مردادماه در استان خراسان رضوی(مشهدمقدس) برگزار گردید .

 این مسابقات در دوگروه پسر و دختر بصورت جداگانه اجرا شد گروه دختران با تعداد 26 دانش آموزبا همراهی 1 سرپرست ،4 مربی و 1 کمک مربی در اول مردادماه اعزام گردیدند.

گفتنی است این گروه اعزامی از دانش آموزان حائز کسب 6 رتبه اول ، 5 رتبه دوم و 3 رتبه سوم به شرح ذیل شدند. رتبه های اول : زهرا گودرزی در رشته قرائت از مدرسه رجاییه، مینا موحدی در رشته نهج البلاغه از مدرسه طلوع، نگین احمدیان در رشته صحیفه سجادیه از مدرسه باغچه بان 4 ، لیلا یوسفی در رشته تفسیر از مدرسه نرجس، زهرا حسینی در رشته نهج البلاغه از مدرسه نظام مافی ، شقایق موسی زاده در رشته انشا نماز از مدرسه طلوع رتبه های دوم : سمانه عباسی در رشته صحیفه سجادیه از مدرسه شهید اصلانی، نیره یزدانی در رشته صحیفه سجادیه از مدرسه طلوع، مریم عابدینی در رشته احکام از مدرسه نظام مافی، زهرا فلاحی آذر در رشته صحیفه سجادیه از مدرسه نظام مافی، فاطمه خسروی در رشته احکام از مدرسه باغچه بان 2 رتبه های سوم: معصومه پورامامعلی در رشته حفظ مکتوب از مدرسه باغچه بان 4، الناز پیکانی در رشته نهج البلاغه از مدرسه نظام مافی، هانیه سیفان در رشته حفظ مکتوب از مدرسه باغچه بان 2 شایان ذکر است که دو دانش آموز معصومه نوری از مدرسه باغچه بان 2 و معصومه پورامام علی از مدرسه باغچه بان 4 به مناسبت میلاد با سعادت حضرت امام رضا(ع) مفتخر به زیارت عتبات عالیات گردید.

اعزام دانش آموزان پسر از 6 تا 11 مرداد ماه باتعداد 22 دانش آموز با همراهی یک سرپرست، 4 مربی و یک کمک مربی صورت گرفت. گفتنی است دانش آموزان پسر نیز با کسب رتبه های اول تا سوم کشوری افتخار آفریدند. رتبه های اول: مصطفی ملازاده در رشته حفظ 10 جزء از مدرسه شهید محبی، محمد نودهانی در رشته حفظ مکتوب از هنرستان اندیشه، علیرضا مهدی پور در رشته نهج البلاغه از مدرسه شهید اتقایی، مهدی خان میرزایی در رشته صحیفه سجادیه از مدرسه نیکان، محمد مستقیم در رشته اذان از مدرسه نیکان، حسین علی نیا در رشته قرائت از مدرسه شهید محبی ، جوادعبدالله در رشته مداحی از مدرسه شهید محبی رتبه های دوم: مصطفی رجبی در رشته صحیفه سجادیه از مدرسه نیکان، محمدجوادتشرفی در رشته قرائت از مدرسه ارشاد، حمید مطیعی در رشته قرائت از مدرسه توحید، رضا دیندار در رشته انشای نماز از مدرسه حاج بابایی، عباس حسینی در رشته اذان از مدرسه شهید محبی، امیررضا لطفی در رشته احکام از مدرسه اندیشه رتبه های سوم: امیرمحمدسحری در رشته نهج البلاغه از مدرسه عدالت، علیرضا رفیعی در رشته قرائت از مدرسه ارشاد شایان ذکر است که دانش آموز رضا دیندار ازمدرسه حاج بابایی به مناسبت میلاد با سعادت حضرت امام رضا(ع) مفتخر به زیارت عتبات عالیات گردید

به اشتراک بگذارید :