3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ ۰۹:۳۴:۰۶
کد مطلب:  L8abKklJ
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
ارتقاء سطح کیفی آموزش و پرورش در مدارس از اولویت های اصلی پروژه مهر است

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در راستای برنامه های پروژه مهر به صورت سرزده از اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 شهر ری بازدید کرد.

 

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، عبدالرضا فولادوند در حاشیه این بازدید گفت: فلسفه پروژه مهر ، درگیر کردن همه ی ادارت و سازمانهای شهر و تعامل سازنده با آنها ، جهت مشارکت در تجهیز و آماده سازی مدارس برای ارتقاء سطح آموزش و پرورش است.

وی با اشاره به اینکه  پروژه مهر باید اولویت اول منطقه باشد، تاکید کرد: ساماندهی مطلوب نیروی انسانی به منظور حداکثر بهروری از سرمایه موجود ،پایه و اساس یک برنامه ریزی یکساله است.

 

فولادوند سرمایه گذاری جهت ارتقاء سطح کیفی آموزش و پرورش در مدارس ، را ضروری دانست و اظهار داشت : افزایش فضاهای تجاری متعلق به آموزش و پرورش و ایجاد یک درآمد پایدار جهت پیشبرد اهداف آموزشی و پرورشی در مدارس می تواند  تا اندازه ای مشکلات مالی مناطق را مرتفع سازد.

گفتنی است در این بازدید ،مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در نشست اختصاصی با مدیر و اعضای شورای معاونین آموزش و پرورش ناحیه 2 شهر ری ؛ پیرامون پروژه مهر ، عملکرد کمیته ی انتصابات در جابجایی مدیران مدارس ، چالش های هدایت تحصیلی، کمبود فضای آموزشی ، فرسودگی حدود 50 درصد مدارس این ناحیه و کسترش هنرستانها را مورد بررسی قرار دادند.

به اشتراک بگذارید :