28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ ۱۱:۵۵:۳۴
کد مطلب:  PmcpNile
معاون رئیس جهاد دانشگاهی در رویداد دانش آموز کارآفرین:
کسب و کاری موفق است که با تیمی تخصصی همراه باشد

معاون رئیس جهاد دانشگاهی در رویداد دانش آموز کارآفرین کسب و کاری را موفق دانسته که با تیمی تخصصی همراه باشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمدصادق بیجندی، معاون رئیس جهاد دانشگاه در رویداد دانش آموز کارآفرین که در دانشگاه امیرکبیر تهران برگزار شد، با اشاره به این امر که جهاد دانشگاهی در ۵ حوزه آموزشی، تجاری، فرهنگی، اشتغالزائی و خدمات تخصصی فعالیت می کند، گفت: ایده تا زمانی که به محصول برسد نیازمند کار زیادی است.

وی در ادامه، ایده را زمانی زیبا دانسته که یکی از مشکلات نظام بشری را حل کند و در همین راستا، افزود: وقتی که شما به یک ایده فکر می کنید، همزمان با شما ۱٧ نفر دیگر نیز در دنیا به آن ایده فکر می کنند.

این مقام مسئول در بخشی دیگر از سخنان خود، ضمن تأکید بر این امر که ایده زمانی مهم می شود که به مرحله اجرا برسد، ادامه داد: تحقیقات علمی ثابت کرده است سیستم آموزشی موفق بر سه اصل دانش، نگرش و بینش استوار است.

بیجندی، ضمن تأکید بر اهمیت و ضرورت تشکیل تیم در فرآیند رسیدن ایده به محصول، اظهار داشت: ایده خوب بدون تکیه بر یک تیم به موفقیت نخواهد رسید.

وی کسب و کارهای امروزی را زمانی موفق دانسته که با تیمی تخصصی همراه باشد و بر همین اساس، تصریح کرد: در بحث رویدادها، حاضر به همکاری با آموزش و پرورش و شما دانش آموزان هستیم، چرا که مدیریت کشور نیازمند تعامل و همکاری است.

این مقام مسئول، در پایان کشور را نیازمند همدلی، همکاری، هماهنگی و کار تیمی دانسته و یادآور شد: یک جامعه با کار تیمی به قله های تعالی می رسد.

به اشتراک بگذارید :