28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ ۱۱:۴۴:۵۶
کد مطلب:  H5X1TThv
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
نوآوری و خلاقیت لازمه پیشبرد اهداف تعلیم و تعلم است

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در جلسه معاونین پشتیبانی مناطق 21گانه شهرستان های استان تهران، تحول ، نوآوری و خلاقیت را لازمه پیشبرد اهداف تعلیم و تعلم دانست.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از کهریزک، عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،در جلسه معاونین پشتیبانی مناطق 21گانه شهرستان های استان تهران گفت: تنوع و حجم کاری در حوزه معاونت پشتیبانی بسیار بالا بوده و بخش قابل توجهی از رضایت مندی ارباب رجوعان در حیطه فعالیت این حوزه می باشد و باید با درایت و توان هر چه بیشتر برای تحقق این امر تلاش کنیم.

وی افزود: تحول، نوآوری و خلاقیت لازمه پیشبرد اهداف تعلیم و تعلم است و استفاده از تجربیات یک دیگر برای انجام هر چه بهتر برنامه ها و فعالیت ها کمک بسزایی در این امر خواهد کرد.

فولادوند ادامه داد: بی شک استفاده از ظرفیت های موجود و تجهیز مدارس، آینده شهرستان را تا حد زیادی تضمین خواهد کرد و نتیجه آن تربیت دانش آموزان خلاق و جامعه ای پویاتر خواهد بود.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،با تاکید بر اینکه تعمیر ، تجهیز و ایمنی مدارس از جمله مواردی است که باید به طور ویژه ای به آن پرداخته شود ،تصریح کرد: نگهداری و استفاده مطلوب از تجهیزات باید در دستور کار قرار گیرد.

این مقام مسئول در ادامه ضمن اشاره بر اهمیت ساماندهی نیروهای انسانی، یادآور شد: شرح وظایف برای همه تعیین شده است و باید با بکارگیری دقیق نیروها در جایگاه مناسب خود ، کارامدی نظام تعلیم و تربیت را افزایش دهیم .

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم پروژه مهر96 را به یاری خداوند و همکاری همه جانبه، بهتر از سنوات گذشته کلید بزنیم و مهری پر نشاط هم برای دانش آموزان و هم برای همکاران فرهنگی داشته باشیم.

به اشتراک بگذارید :