22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ ۱۱:۴۲:۳۳
کد مطلب:  mE8BJQPT
معاون دفتر برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش:
مدیریت آگاهانه و مدبرانه راهگشای بسیاری از مسائل پیش رو است

معاون دفتر برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش در جلسه معاونین توسعه مدیریت و پشتیبانی مناطق 21گانه آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، مدیریت آگاهانه و مدبرانه راهگشای بسیاری از مسائل پیش رو ،دانست.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از کهریزک، شمسایی معاون دفتر برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش در جلسه معاونین توسعه مدیریت و پشتیبانی مناطق 21گانه آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران درکهریزک ، گفت: مدیریت آگاهانه و مدبرانه راهگشای بسیاری از مسائل پیش روی می باشد و باید با تدابیر لازم بتوانیم مسائل متعدد در این حوزه را حل کنیم.

وی افزود: اداره آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از جمله اداراتی است که کارها و فعالیت های خود را با علاقه و پر انرژی انجام می دهد که این زحمات قابل تقدیر و ستایش می باشد.

شمسایی ،ضمن اشاره به نسبت سهم نیروی انسانی به دانش آموز در آموزش و پرورش، اظهار داشت : این رقم در ایران نسبت به کشورهای دیگر تفاوت هایی دارد که هزینه بردار بوده و باید در جهت کاهش آن با برنامه ریزی های کامل از هر آنچه که در توان داریم دریغ نکنیم.

معاون دفتر برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه های جانبی و کنترل آن ،از دیگر مواردی است که باید با ریشه یابی تخصصی و کارآمد برای تحقق آن برنامه ریزی کرد.

این مقام مسئول ادامه داد: رفاه حال و معیشت معلمین همیشه دغدغه همگان بوده و تمام تلاش ما بر آن است که تا حد توان در جهت تحقق این امر، با کنترل هزینه ها و استفاده بهینه از ظرفیت ها گام های موثری برداریم.

شمسایی گفت: اصل هدف، آموزش و تربیت دانش آموزان بوده و باید با سرمایه گزاری و برنامه ریزی های سنجیده بتوانیم در موفقیت دانش آموزان و در نتیجه جامعه سهیم باشیم.

معاون دفتر برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورشدر پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم با تمهیدات لازم و نشست های تخصصی برای حل مسائل موجود و مرتفع نمودن نیازهای پیش روی، راهکارهای مناسب ارائه دهیم.

به اشتراک بگذارید :