22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ ۱۱:۴۱:۰۴
کد مطلب:  OuSQU4og
معاون توسعه مدیریت و پشیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
استفاده حداکثری از فرصت ها و ظرفیت ها از اهم وظایف حوزه پشتیبانی است

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در جلسه معاونین پشتیبانی مناطق 21گانه شهرستان های استان تهران، استفاده حداکثری از فرصت ها و ظرفیت ها را از اهم وظایف این حوزه دانست.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل ازکهریزک، یدالله شهبازبیگی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در جلسه معاونین پشتیبانی مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران در کهریزک، گفت: استفاده حداکثری از فرصت ها و ظرفیت ها از اهم وظایف حوزه معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی است.

وی افزود: برگزاری جلسات و استفاده از تجربیات و ارائه نظرات در چنین نشست هایی، می تواند راهکارهای مناسبی برای فعالیت ها و برنامه های ادارات داشته باشد و باید به نحو مطلوب از این فرصت ها بهره برداری کرد.

شهباز بیگی ادامه داد: تعامل و همکاری از دیگر مواردی است که باید بیش از پیش به آن توجه خاص کرد، چرا که انجام امور جزء با دلسوزی و همکاری همه جانبه میسر نخواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و پشیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،در بخش دیگری از سخنان خود گفت: مدیریت منابع موجود برای استفاده بهینه، از دیگر موارد ضروری در کاهش هزینه ها می باشد که باید با درایت هر بیشتر به آن توجه کرد.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم با تدابیر لازم و همچنین همکاری و برنامه ریزی های دقیق و کارآمد در جهت پیشبرد اهداف نظام آموزش و پرورش گام های موثری برداریم.

به اشتراک بگذارید :