13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ ۱۱:۱۹:۵۰
کد مطلب:  rToxdSS2
مدیر آموزش و پرورش شوشتر:
کلنگ احداث 4 واحد آموزشی روستایی شوشتر به زمین زده شد

مدیر آموزش و پرورش شوشتر از کلنگ زنی 4 واحد آموزشی روستایی شوشتر خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پروش خوزستان به نقل از آموزش و پرورش شوشتر، علیرضا معینی ضمن اعلام این خبر اظهار کرد:  در هفته های نخست آغاز پروژه مهر، اقدامات متعددی در شهرستان شوشتر صورت گرفته است که کلنگ زنی 4 واحد آموزشی روستایی از آن جمله می باشد.

 

وی افزود: کارگروه تعمیر و تجهیز پروژه مهر، کلنگ زنی 4 واحد آموزشی در روستاهای: چهارگاوه – سید حسن2 – کُنار هلاله  و چم فرج را آغاز کرده است، تامین اعتبار این واحدها به همت خیرین مدرسه ساز و اجرای آن توسط گروه جهادی شهدای گمنام ناحیه مقاومت بسیج شوشتر در حال انجام می باشد.

 

مدیر آموزش و پرورش شوشتر گفت: بهسازی دبیرستان شهید مفتح در مرکز شهر،ایزوگام پشت بام 20 آموزشگاه شهری و روستایی معادل 3000 متر، سفید کاری و تکمیل سالن نمازخانه ، سالن اجتماعات و همچنین  اتاق برق تعدادی از آموزشگاههای روستایی، شروع بکار تعمیرات جزیی حد اقل 50 واحد آموزشی شهری و روستایی با تامین اعتبارات مردمی و همت مدیران واحد های آموزشی مربوطه از دیگر اقدامات پروژه مهر شوشتر بوده است.

 

 وی ادامه داد: تامین اعتبار فعالیت های انجام شده از محل درآمدهای اختصاصی شهرستان ، کمک های مردمی، عواید حاصل از مشارکت اولیاء بصورت پیمانکاری و با نظارت نوسازی مدارس شهرستان و واحد پشتیبانی آموزش و پرورش شوشتر انجام شده است.

 

معینی در پایان افزود: با تشکیل کارگروه تعمیر و تجهیز پروژه مهر در شهرستان شوشتر مکاتبات متعددی با شهرداری، شورای شهر، بخشداری و نیز ادارات آبفا و برق منطقه ای صورت گرفته است و در خصوص تجهیز مدارس نیز اقدام به آمارگیری تجهیزات مازاد بر نیاز و ساماندهی آنها و همچنین اعلام نیازمندیها به نوسازی و اداره کل متبوع انجام شده است.

 

به اشتراک بگذارید :