27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ ۱۰:۵۴:۴۳
کد مطلب:  2lmtsxMs
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
درخشش 2 مدال زرین بر گردن دانش آموز ملاردی

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، از کسب دو مدال طلا در مسابقات دوومیدانی قهرمانی دانش آموزان کشور توسط دانش آموز ملاردی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از کسب دو مدال طلا توسط دانش آموز دختر ملاردی در رقابت های قهرمانی دوومیدانی دانش آموزان مقطع متوسطه دوره دوم کشور خبر داد و گفت: با اعلام نتایج نهایی این رقابت ها، پردیس عبدالمحمدی دانش آموز آموزشگاه شهید همت ملارد، دو نشان طلا در ماده پرش سه گام و ماده 100 متر بامانع را از آن خود کرد و بعنوان نماینده شهرستان های استان تهران بر سکوی نخست ایستاد.

 

فولادوند کسب این مقام ارزشمند را به دانش آموزان این شهرستان تبریک گفت و افزود: دانش آموز پردیس عبدالمحمدی ،با تلاش های مربی دوومیدانی این شهرستان خانم الهام کاکلی، مقام پنجمی مسابقات دوومیدانی آسیایی در خرداد ماه را نیز در پرونده خود دارد و امیدوارم به افتخارات جهانی دست یابد. 

 

لازم به ذکر است مسابقات قهرمانی دوومیدانی دانش آموزان مقطع متوسطه دوره دوم از 24 تیر لغایت 7 مردادماه در سنندج برگزار گردید.

به اشتراک بگذارید :