22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ ۰۸:۴۱:۵۲
کد مطلب:  42mqiEef
معاون آموزش متوسطه اداره كل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر داد :
کسب پنج رتبه كشوری در چهاردهمین دوره از جشنواره مهارتهای هنری كاردانش

استعداد، مهارت و خود باوری هنرجویان كاردانش در ایستگاه پایانی چهاردهمین دوره از جشنواره مهارتهای هنری با پنج رتبه كشوری به بار نشست.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران میر رضا شفیع پور معاون آموزش متوسطه اداره كل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این باره گفت: از بین  نه نفر هنرجوی اعزامی به استان گلستان ، پنج  هنرجو  موفق به کسب رتبه دوم و سوم  این دوره از مسابقات گردیدند.

وی افزود: هنرجویان ؛ ندا آقایی در رشته طراحی  از ناحیه 1 شهر ری  رتبه  دوم، زینب حسینی دررشته معرق از شهریار  رتبه  دوم، مهسا تهرانی نژاد  در رشته خاتم كاری  از ورامین  رتبه  سوم،  زهرا خجسته مهر  در رشته قلمزنی  از شهریار  رتبه  سوم و فاطمه میرزایی در رشته نگارگری از اسلامشهر رتبه سوم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند.

شفیع پور، ضمن تقدیر از زحمات تمام کسانی كه به هر نحو در كسب این موفقیت تاثیر گذار بوده اند ، كسب این رتبه ها  را نشانگر آموزش كیفی و مهارتی كاردانش در سطح  هنرستانها دانست و تصریح كرد : با برنامه ریزی و ایجاد انگیزه به طرق مختلف در هنرجویان و هنرآموزان و ایجاد فرهنگ سازی در خانواده های آنها در تشویق به ادامه تحصیل فرزندانشان در هنرستانهای كاردانش ،انشاء الله در آینده نیز شاهد این دست  رتبه های كشوری خواهیم بود .

گفتنی است، مرحله كشوری و نهایی این دوره از جشنواره مهارتهای هنری  از  اول  تا سوم  مرداد  ماه  به میزبانی استان گلستان ، در شهر گرگان  برگزار شد.

 

 

به اشتراک بگذارید :