20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ ۱۰:۴۶:۱۱
کد مطلب:  cbhoBPy3
مدیر آموزش و پرورش ورامین :
2 هزار و 570 داوطلب آزمون های کارشناسی ناپیوسته و کاردانی پپوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای در ورامین

مدیر آموزش و پرورش ورامین از تمهیدات لازم جهت بر گزاری آزمون های کارشناسی ناپیوسته و کاردانی پپوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای سال 96 در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و  روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از ورامین امیر محمدی  مدیر آموزش و پرورش  ورامین  در جلسه هماهنگی آزمون های کارشناسی ناپیوسته و کاردانی پپوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای اظهار داشت: با برنامه ریزی صورت گرفته ،تمام امکا نات و تمهیدات لازم برای  بر گزاری آزمون های کارشناسی ناپیوسته و کاردانی پپوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای سال 96 مهیا ست .

وی افزود : با توجه به بازدید های صورت گرفته ازمحل حوزه های اجرا هیچ گونه مشکلی در بر گزاری آزمون فوق الذکر خصوصا فضا وسیستم خنک کننده نخواهیم داشت

محمدی ادامه داد : سعی شده است حتی  المقدور مدارسی برای حوزه ها در نظر گرفته شود که از نظر ایاب ذهاب برای  داوطلبان مناسب بوده  و کمترین مشکل را در جهت حضور داوطلبان ایجاد کند.

گفتنی است دراین آزمون، 996 نفر  داوطلب پسر و 1 هزار و 61 داوطلب دختر  جهت راهیابی به آموزشکده های عالی فنی و حرفه ای به رقابت می پردازند .

به اشتراک بگذارید :