2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ ۱۰:۳۳:۱۷
کد مطلب:  VuIvzAo8
مدیر آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان:
تربیت اجتماعی یکی از مهمترین کارکردهای آموزش و پرورش می باشد

مدیر آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان در مراسم اختتامیه طرح های آموزش ابتدایی و گروه های آموزشی ناحیه2بهارستان گفت: تربیت اجتماعی یکی از مهمترین کارکردهای آموزش و پرورش می باشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از ناحیه2بهارستان حسینعلی بنار مدیر آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان گفت:کارها در حوزه آموزش و پرورش فرایند محور است .

وی افزود:طرح هایی که در حوزه ابتدایی پیگیری شده،درحقیقت تامین کننده یا دربرگیرنده بخشی از نیازهای دانش آموزان در حوزه های مختلف و شش ساحت تربیتی  است که در سند تحول بنیادین به دنبال نهادینه کردن آن ها می باشیم.

بنار ادامه داد:طرح های مختلف گروه های آموزش ابتدایی و مقطع ابتدایی در جهت ارتقای کیفیت آموزشی است که در نهایت ارتقای کیفیت زندگی دانش آموزان را در پی خواهد داشت.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان ،تربیت اجتماعی را یکی از مهمترین کارکردهای آموزش و پرورش دانست و گفت: با اجرای این طرح ها باید انتقال مفاهیمی چون خودکفایتی،ابراز وجود،استقلال ، خود رهبری،رقابت ،همکاری،نوع دوستی و هویت جویی را در دانش آموزان نهادینه کرد.

به اشتراک بگذارید :