2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ ۱۰:۲۶:۴۷
کد مطلب:  l8hfEZIC
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری خبر داد:
كسب رتبه اول المپیاد استانی طرح دادرس

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری از کسب رتبه اول المپیاد استانی طرح دادرس و راهیابی به مرحله کشوری توسط دبیرستان دخترانه فاطمه الزهرا (س) خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از ناحیه یک ری، بهروز نصیری مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری از موفقیت و کسب رتبه اول استان و راهیابی به مرحله کشوری در طرح دادرس توسط تیم دانش آموزان دبیرستان دخترانه دوره اول فاطمه الزهرا(س) خبر داد.

 

وی افزود: طرح دادرس به معنای دانش آموز آماده در روزهای سخت می باشد  و به صورت تیمی و با حضور 14 دانش آموز در هر تیم می باشد .

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری ادامه داد: از آموزش و پرورش ناحیه یک ری 8 تیم شامل 4 تیم پسران و 4 تیم دختران برای مرحله استانی انتخاب شدند که در نهایت  تیم دانش آموزان دبیرستان دخترانه فاطمه الزهرا(س) توانست در مرحله استانی موفق به کسب رتبه اول و راهیابی به مرحله کشوری شود.

 

این مقام مسئول، ضمن تقدیر و تشکر از تمامی عوامل، مربیان و دانش آموزان به سبب کسب این موفقیت، توفیق روز افزون و موفقیت در کسب رتبه های کشور را از خداوند متعال برای این عزیزان خواستار شد.

به اشتراک بگذارید :