18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۴ ۱۰:۱۴:۳۶
کد مطلب:  Qrtvywwc
معاون متوسطه آموزش و پرورش خوزستان خبر داد:
کسب مقام اول مقالات همایش ملی توسعه تفکر و کارآفرینی توسط فرهنگی خوزستانی

معاون متوسطه آموزش و پرورش خوزستان از کسب مقام اول مقالات همایش ملی توسعه تفکر و کارآفرینی توسط فرهنگی خوزستانی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، جمشید کمایی اظهار کرد: همایش ملی توسعه تفکر و کارآفرینی در شهر سنندج امروز با معرفی مقالات برتر پایان یافت و در این همایش که با حضور معاونان آموزش متوسطه، رؤسای ادارات دوره اول متوسطه و رابطان کارآفرینی استانها برگزار شد، رتبه اول مقاله این همایش به آقای علی عبدالخانی از شهرستان شاوور تعلق گرفت.

 

وی افزود: علی عبدالخانی، دبیر کار و فناوری دوره اول متوسطه شهرستان شاوور و ناظر تخصصی محور پژوهش جشنواره نوجوان خوارزمی استان خوزستان است.

 

کمایی ادامه داد: در پایان این همایش نتایج داوری مقالات اعلام شد و در بخش مقالات برای سخنرانی، مقاله علی عبدالخانی و سکینه عبدالخانی از استان خوزستان اول شد، مقاله مشترک زانکو شیخی، هژیر بایزیدی، رضا رحمت آبادی، دیاکو شیخی، سیف الله رحمانی و فتاح استوار از استان کردستان به مقام دوم دست یافت و مقاله ندا خداداده و محسن اسماعیلی از استان کرمانشاه نیز  رتبه سوم این همایش را کسب کرد. 

 

معاون متوسطه آموزش و پرورش خوزستان گفت: همچنین در بخش پوستر نیز اثر مظهر بابایی و انور بیگی از کردستان اول شد، اثر زهرا دلگرم از استان بوشهر دوم و اثر شهناز اکرمی کهنه شهری و محمد بابا زاده آغ اسماعیلی از استان آذر بایجان شرقی نیز سوم شد. 

 

گفتنی است همایش ملی توسعه تفکر و کار آفرینی روزهای دوشنبه و سه شنبه 9 و 10 مرداد با حضور مسئولان وزارتی و استانی، اساتید دانشگاه، دست اندرکاران و شرکت کنندگانی از سراسر کشور در سنندج برگزار و ضمن ارائه سخنرانی علمی توسط اساتید برجسته و میزگرد های مختلف، نشست های تخصصی معاونین آموزش متوسطه و روسای آموزش دوره اول متوسطه سراسر کشور، مقالات ارسالی به دبیرخانه همایش بعد از داوری در پنل های پیش بینی شده ارائه و در پایان از مقالات و پوسترهای برتر تجلیل شد.

به اشتراک بگذارید :