18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ ۱۳:۳۵:۵۵
کد مطلب:  bhMl1rro
معاون متوسطه آموزش و پرورش خوزستان خبر داد:
کسب رتبه دوم رقابت های کشوری طراحی سوالات درسی توسط دبیر خوزستانی

معاون متوسطه آموزش و پرورش خوزستان از کسب رتبه دوم رقابت های کشوری طراحی سوالات شنیداری زبان انگلیسی توسط دبیر دزفولی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، جمشید کمایی اظهار کرد: در مسابقه کشوری سئوالات بخش شنیداری زبان انگلیسی دوره اول متوسطه، "افسانه تائب جولا" دبیر زبان انگلیسی از دبیرستان دخترانه دوره اول مکتب زینب(س) دزفول به عنوان نماینده استان خوزستان و طراح سئوال در این مسابقه کشوری شرکت کرد که در آخر با شایستگی توانست به عنوان طراح برتر شناخته شود و رتبه دوم مسابقه کشوری سئوالات بخش شنیداری زبان انگلیسی دوره اول متوسطه را از آن خود کند.

 

کمایی ادامه داد: نمونه سئوالات دبیران علاقمند شهرستان های خوزستان در قالب فایل صوتی به استان ارسال شد و در استان نیز پس از داوری، سئوالات برتر به دبیرخانه کشوری درس زبان انگلیسی دوره اول متوسطه که مستقر در تهران می باشد ارسال گردید و در نهایت پس از ارزیابی تخصصی داوران، نتایج نهایی اعلام شد.

 

 معاون متوسطه آموزش و پرورش خوزستان گفت: فرهنگیان خوزستانی دارای پتانسیل بالایی در زمینه رقابت های علمی هستند و هر ساله مقام های استانی و کشوری زیادی را در رقابت های مختلف علمی فرهنگی از آن خود می کنند.

 

 

به اشتراک بگذارید :