27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ ۰۸:۳۰:۰۰
کد مطلب:  wp3VBgLh
رییس اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی قزوین:
مباحث علمی و تئوری باید با استفاده از آزمایشگاه تدریس شود

جلسه سرپرستان استان های شرکت کننده در مسابقات آزمایشگاهی کشور با حضور رؤسای ادارات گروه های آموزشی، متوسطه دوره دوم و حراست در سالن دبیرستان علامه جعفری برگزار شد.

ابراهیم آرزو رییس اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین در این جلسه گفت: امسال دومین سال متوالی است که در خدمت استان ها هستیم و این میزبانی مقدمه ای برای بهینه سازی آموزش است.

وی افزود: باید دغدغه آموزشی در محیط آزمایشگاه بر طرف شود، این مسابقات براساس رقابت نیست بلکه رفاقت ها قوی می شود.

رییس اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی اداره کل آموزش و پرورش قزوین خاطر نشان کرد: مباحث علمی و تئوری باید با استفاده از آزمایشگاه تدریس شود.

محمدحسینی رییس اداره آموزش دوره دوم متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین و رییس کمیته علمی مسابقات آزمایشگاهی در این جلسه طی سخنانی گفت: هدف استان قزوین در اجرای این مسابقات، برگزاری مطلوب آن و ایجاد حس رضایت در میهمانان است.

ایشان اضافه کرد: تلاش بر این است که مسابقات بهترین وجه مدیریت و اجرا شود و این با همکاری میهمانان و سرپرستان استان ها میسر می شود.

رییس کمیته علمی پانزدهمین دوره مسابقات آزمایشگاهی کشور تصریح کرد: آزمون علمی روز 11 مرداد ماه رأس ساعت 8 صبح در محل های برگزاری مسابقات در دبیرستان شهید بابایی، دبیرستان فرزانگان و پژوهشسرای جابرن حیان برگزار می گردد.

به اشتراک بگذارید :