19 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ ۱۱:۴۵:۵۴
کد مطلب:  wgBofply
با فرارسیدن زمان برگزاری مسابقات
پذیرش شرکت کنندگان در مسابقات آزمایشگاهی کشور آغاز شد

با فرارسیدن زمان برگزاری پانزدهمین دوره مسابقات آزمایشگاهی کشور، پذیرش دانش آموزان شرکت کننده در مسابقات آغاز شد.

با فرارسیدن زمان برگزاری پانزدهمین دوره مسابقات آزمایشگاهی کشور به میزبانی استان قزوین، پذیرش دانش اموزان شرکت کننده در ستاد پذرش مسابقات در دبیرستان جانزاده آغاز شد.

سعید پاینبرد معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استن قزوین گفت: این دوره از مسابقات با شرکت 480 نفر شامل دانش آموزان به همراه سرپرست، مربیان و راننده از 32 استان کشور از تاریخ 10 مرداد ماه سال جاری (95) به میزبانی آموزش و پرورش استان قزوین آغاز گردید.

وی افزود: در این دوره از مسابقات 384 دانش آموز از استان های کشور طی سه روز از تاریخ 10 لغایت 12 مرداد ماه در استان قزوین حضور دارند و در پایه دهم متوسطه و در رشته های فیزیک، شیمی و زیست پایه سوم متوسطه علوم تجربی و ریاضی فیزیک با یکدیگر به رقابت می پردازند.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش قزوین اضافه کرد: اين مسابقات به صورت تيمي برگزار مي گردد و هر استان متشکل از چهار تیم سه نفره شامل یک تیم پایه دهم متوسطه و سه تیم پایه سوم متوسطه علوم تجربی و ریاضی فیزیک در رشته های فیزیک، شیمی و زیست  در این مسابقات شرکت می کنند، استان قزوین در این دوره از مسابقات حضور دارد.

پاینبرد اضافه کرد: مسابقات در دو مرحله آزمون علمی و عملی در روز 11 مرداد ماه در مکان ها پژوهش سراي جابربن حيان، دبیرستان شهید بابایی و دبیرستان فرزانگان برگزار خواهد شد.

این مقام مسئول تصریح کرد: آیین اختتامیه مسابقات در روز 12 مرداد ماه از ساعت 8 الی 12 در سالن دانشگاه فرهنگیان قزوین برگزار خواهد شد و به نفرات برتر لوح و هدایایی اهداء خواهد شد، همچنین بازدید از اماکن و آثار تاریخی شهر قزوین از دیگر برنامه های جانبی در طول برگزاری مسابقات خواهد بود.

 

به اشتراک بگذارید :