25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ ۰۹:۱۸:۱۷
کد مطلب:  oAsEGk3q
مدیر آموزش و پرورش کهریزک:
آموزش و تربیت دانش آموزان باید دغدغه همگانی شود

جلسه تخصصی مدیران مدارس متوسطه دوره اول کهریزک با حضور مدیر آموزش و پرورش کهریزک و معاونت آموزش متوسطه این اداره برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از کهریزک، افضلی نیا مدیر آموزش و پرورش کهریزک، گفت: ساماندهی نیروها از جمله مواردی است که باید بیش از پیش به آن توجه کرد و برای تحقق این مهم همه باید دست بر دست هم دهیم، چرا که همکاری و همدلی راهکار مناسب برای انجام امور می باشد.

وی در ادامه افزود: استفاده نیروها در جای مناسب خود هم در بخش آموزش و هم در بخش پرورش از نکات ضروری بوده که باید به نحو مطلوب و کارآمد صورت پذیرد.

مدیر آموزش و پرورش کهریزک یادآور شد : تمامی فعالیت ها و برنامه ها، در قالب پروژه مهر بوده و توجه به تمامی جوانب برای آماده سازی مدارس برای آغاز سال تحصیلی جدید جزء فعالیت های پروژه مهر می باشد.

افضلی نیا تصریح کرد: آموزش و تربیت دانش آموزان باید دغدغه همگان باشد وباید تلاش کرد دانش آموزان خرد ورز، هم به لحاظ علمی و هم به لحاظ شخصیتی به اجتماع تحویل دهیم.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: ایجاد انگیزه،نشاط و شادابی در فضای مدرسه می تواند روحیه مضاعف در بین دانش آموزان و همکاران ایجاد کرده و پیشبرد اهداف نظام آموزشی را در بر داشته باشد.

به اشتراک بگذارید :