24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ ۰۸:۴۷:۲۶
کد مطلب:  CsC3PJZ6
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
دومین جشنواره ایده های برتر دانش آموزی شهرستان های استان تهران برگزار می گردد

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از ثبت 2 هزار و 900 ایده در سامانه دومین جشنواره ایده های برتر دانش آموزی استان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، عبدالرضا فولادوند مدیر کل اموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این باره گفت: این جشنواره در دو بخش انفرادی و گروهی در دو سطح متوسطه اول و دوم برگزار می گردد.

وی با اشاره به اینکه تمامی مراحل ثبت نام و ثبت ایده در این جشنواره بصورت اینترنتی صورت گرفته است ، تاکید کرد: تا کنون 2 هزار و 900 ایده در سامانه جشنواره به ثبت رسیده است که از میان آنها 120 ایده برگزیده و 541 ایده نیز مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

فولادوند با تاکید بر اینکه 5 ایده برتر این جشنواره مورد حمایت مالی جهت تولید و ثبت اختراع قرار خواهند گرفت ، تصریح کرد: مراحل داوری این دوره از جشنواره در 12 رشته علمی بصورت نرم افزاری و با حضور 22 داور از اساتید متخصص دانشگاه صورت خواهد گرفت.

گفتنی است ، اولین جشنواره ایده های برتر دانش آموزی شهرستان های استان تهران در سال گذشته با شرکت 500 دانش آموز در 8 رشته علمی برگزار گردید و 50 ایده به عنوان برگزیده معرفی شد.

 

 

به اشتراک بگذارید :