23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ ۰۸:۴۲:۲۶
کد مطلب:  5XZWOK17
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
رتبه اول نمایشنامه خوانی دانش آموزان استثنایی به شهرستان های استان تهران رسید

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از درخشش گروه نمایشنامه خوانی دانش آموزان استثنایی شهرستانهای استان تهران ،در سی و پنجمین دوره از مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان استثنایی سراسر کشور، خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در این باره گفت: در سی و پنجمین دوره از مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان استثنایی سراسر کشور، گروه نمایشنامه خوانی «من آفلاینم» به سرپرستی فاطمه سیری و مربی گری ، خدیجه فلاح موفق به کسب رتبه نخست این دوره از مسابقات شدند.

وی افزود: دانش آموزان فریده آرمین، فرزانه قائمی، فاطمه زهرا محمدی، رضوان کیخا، بهاره احمدی و معصومه اصلانی در این نمایشنامه به نقش خوانی پرداخته اند که مورد تقدیر و تشویق ویژه قرار گرفته اند.

 

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به اینکه، مرحله کشوری مسابقات فرهنگی هنری،دانش آموزان کشور به میزبانی نیشابور برگزار می گردد، تصریح کرد: در این دوره از رقابت ها گروه نمایشنامه خوانی «من آفلاینم» از شهرستانهای تهران به عنوان نماینده داش آموزان استثنایی سراسر کشور و با نام استان سی و سوم حضور خواهد یافت.

 

به اشتراک بگذارید :