10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ ۱۵:۳۸:۰۱
کد مطلب:  H6y5AodL
مدیرکل دفتر تربیت بدنی و فعالیت‌های ورزشی وزارت آموزش و پرورش خبرداد:
حضور بیش از 19 هزار دانش آموز دختر و پسر در مسابقات ورزشی سراسر کشور

مدیرکل دفتر تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی وزارت آموزش و پرورش از حضور بیش از 19 هزار دانش آموز دختر و پسر در مسابقات ورزشی سراسر کشور خبرداد.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان فارس، حسین بابویی در آیین افتتاحیه سی و چهارمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر سراسر کشور درشیراز گفت:داشتن نیروی انسانی توانمند و برخورداری از زیر ساخت های مناسب از جمله دلایل انتخاب فارس به عنوان میزبان این دوره از مسابقات می باشد.

مدیر کل دفتر تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به دستاوردهای مادی این مسابقات برای استان فارس گفت:وزارت آموزش و پرورش به منظور کمک برای میزبانی شایسته به استان فارس، اعتبارات ویژه ای در جهت توسعه و تجهیز سالن ها، اماکن و فضاهای ورزشی آموزش و پرورش اختصاص داده است.

وی گفت: مسابقات ورزشی دانش آموزان سراسرکشور با حضور بیش از 19 هزار ورزشکار دختر و پسر از سه مقطع تحصیلی در 11 استان کشور و در 15 رشته ورزشی در حال برگزاری است .

بابویی گفت: مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر سراسرکشور در شیراز نیز در 4 رشته توپی والیبال، بسکتبال، فوتسال و هندبال و با حضور بیش از 5 هزار دانش آموز، سرپرست،مربی و داور در مدت 13 روز برگزار می گردد که از استان فارس نیز 164 دانش آموز ورزشکار حضور دارند.

به اشتراک بگذارید :