23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ ۰۹:۱۹:۵۲
کد مطلب:  ngCK0tMm
معاون آموزش متوسطه اداره كل آموزش و پرورش شهرستان های تهران خبر داد:
موفقیت دبیران منتخب شهرستان های استان تهران در مرحله كشوری جشنواره های تدریس برتر

معاون آموزش متوسطه اداره كل آموزش و پرورش شهرستان های تهران از درخشش ،دبیران منتخب شهرستان های تهران در جشنواره های تدریس برتر فیزیك و ادبیات فارسی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،میررضا شفیع پور در تشریح این خبر اظهار داشت: سیزدهمین جشنواره الگوهای تدریس برتر در دروس فیزیك وادبیات فارسی (پایه دهم) به ترتیب در روزهای 23 تیر ماه به میزبانی ،خراسان رضوی در شهر مقدس مشهد و 2 مرداد ماه به میزبانی استان مركزی در شهر اراك برگزار شد.

وی افزود: در این جشنواره، دبیران منتخب شهرستان های استان تهران ،خانم ها فاطمه قاسمی از اسلامشهر  و مریم محمدزاده عباس آباد از قدس توانستند رتبه های سوم كشوری را به ارمغان آورند.

شفیع پور،رتبه های كسب شده در مرحله كشوری جشنواره های الگوی تدریس برتر توسط دبیران منتخب را شاخصی مهم و ارزنده از توانمندی و تلاش معلمان و همه دست اندركاران عرصه تعلیم و تربیت استان دانست و تصریح كرد: مسلماً تلاش و برنامه ریزی آموزشی صورت گرفته در سطح مناطق و مدارس در این مقوله سهمی درخور توجه دارد كه ان شاء الله با استمرار و ارتقای كیفی برنامه ریزی ها، در آینده نیز شاهد بهبود فعالیت ها و احراز موفقیت های بیشتر در سطح كشور باشیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :