2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ ۰۸:۲۸:۵۳
کد مطلب:  6y1iVmum
معاون پژوهش ،برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران :
شیوه نامه طرح استانی پژوهش یافت عملیاتی شد

حسین سنجری معاون پژوهش ،برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از ارسال شیوه نامه طرح پژوهش یافت به منظور بسط و توسعه تفکر پژوهش محور و کاربرد عملی یافته های پژوهشی همکاران در سطح مناطق خبر داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ،حسین سنجری معاون پژوهش ،برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در این باره گفت : شیوه نامه طرح پژوهش یافت برای به کار گیری یافته های پژوهشی در تصمیم گیری مدیریتی و کاهش فاصله نظر و عمل در تحقیقات آموزشی ارائه شده است .

وی با اشاره به اینکه ،کاربرد نتایج پایان نامه های همکاران و پژوهشگران در عرصه ی عمل تربیتی مهم ترین دغدغه محققان از یک سو و مدیران آموزش و پرورش از سوی دیگر است ، تاکید کرد:گروه تحقیق و پژوهش هم راستا با راهکار 1-23 سند تحول بنیادین ضمن تغییر استراتژی خود در سال جدید ،بر  کاربست یافته های پژوهشی موجود تاکید خواهد نمود  .

سنجری تصریح کرد: طرح پژوهش یافت به منظور تولید دانش ،آموزش و پرورشی در استان به کمک معلمان ، کاربست نتایج پژوهش ها ،ارائه پیشنهادات نو آورانه به مدیران ،مسئولین اداره کل و مناطق ، بهبود نظام تصمیم سازی و توانمند سازی کارشناسان عملیاتی شده است .

 

به اشتراک بگذارید :