22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ ۱۱:۳۸:۳۳
کد مطلب:  KZUHuXVI
در ناحیه 2 ری برگزار شد:
دوره آموزشی مدرسه تابستانه آموزش و پرورش شناختی

با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی ریاست جمهوری، برای اولین بار در سطح استان تهران ، مدرسه تابستانه "آموزش و پرورش شناختی" توسط پژوهشکده علوم شناختی درناحیه 2 شهر ری برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از ناحیه 2 شهر ری ، محمد اسدنژاد مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 ری، در این باره گفت:توسعه توانایی معلمان و مربیان در مدیریت رفتار، معرفی بهروش های کلاس و تجارب موفق مدارس شناختی، آشنایی با روش های سنجش پیشرفت یادگیری با رویکرد شناختی و توسعه توانایی کنش وران تربیت در مدیریت فرآیندهای آموزشی ازمهمترین اهداف برگزاری مدرسه تابستانه می باشد.

 

وی افزود: این دوره آموزشی توسط پژوهشکده علوم شناختی و با همکاری مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2 شهرری و پژوهش سرای دانش آموزی بصیرت در روزهای 14، 17، ١٩ و٢٤ تیر ماه با حضور منتخبی از مدیران مقاطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم، مشاوران و دبیران و آموزگاران شهرری در مهمانسرای آموزشی- رفاهی فرهنگیان شهرری به صورت کارگاهی و بسیار با کیفیت برگزار شد.

 

 

اسدنژاد ،برگزاری چنین دوره هایی که با همکاری و ارتباط مراکز آموزشی و پژوهشی آموزش عالی و سطوح مختلف آموزش و پرورش برگزار می شود را علاوه بر ارتقاء سطح دانش و آگاهی فراگیران، به ترغیب و تشویق دست اندرکاران آموزش و پرورش در جهت ارتقای سطح کیفی تعلیم و تربیت دانست و گفت: باید دانش آموزان عزیز این مرز و بوم را از پیامدهای مثبت این علم جدید و کاربردی بهره مند ساخت.

 

گفتنی است: این دوره در قالب یک دوره ی ضمن خدمت اجرایی شد و برای کلیه شرکت کنندگان گواهینامه ضمن خدمت 32 ساعته صادر گردید.

به اشتراک بگذارید :