28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ ۰۸:۱۶:۲۹
کد مطلب:  DFMl5qGD
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در شهرستان قدس :
پروژه مهر باید به یک گفتمان همگانی تبدیل شود

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، با حضور در شهرستان قدس از روند اجرای پروژه مهر دراین شهرستان بازدید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از قدس ، عبدالرضا فولادوند، مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، در حاشیه این بازدید گفت : باید همه نهادهای استانی و شهرستانی را در پروژه مهر سهیم نماییم ، تا به یک گفتمان همگانی تبدیل شود.

 

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، با تأکید بر اهمیت پروژه مهر در آماده شدن مدارس برای حضور بدون دغدغه معلم و دانش آموز در کلاس درس افزود : ساماندهی صحیح نیروی انسانی مهم ترین اولویت پروژه مهربوده و تعمیر و تجهیز مدارس نیز از اولویت های بعدی این پروژه می باشد.

 

فولادوند ، با اشاره به اولویت دادن به تکمیل پروژه های در حال ساخت با پیشرفت فیزیکی  بالای هشتاد درصد در استان ، اعلام کرد : تا دوهفته آینده وضعیت این پروژه ها تعیین تکلیف خواهد شد.

 

وی ادامه داد : پرداخت وجه ،شرط ثبت نام نیست و کمک ها و مشارکت های مردمی باید با ارائه رسید و قبوض معتبر صورت گیرد.

 

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، با تأکید بر تلاش برای احیای اقتصاد آموزش و پرورش ، درآمدزایی مناطق آموزش و پرورش را راهگشای بسیاری از مشکلات دانست و گفت: با توسعه منابع درآمدی ،علاوه بر حل مشکلات مالی ، می توان در کار تربیتی و فرهنگی مانند مقابله با آسیب های اجتماعی نیز هزینه کرد.

 

فولادوند در بخش دیگری از سخنان خود ، یادآورشد : هرگونه تغییر و تحولی در مدیریت های آموزش و پرورش مربوط به اختیارات وزارت آموزش و پرورش می باشد و نهادهای دیگر فقط نقطه نظرات مشاوره ای می توانند داشته باشند.

 

این مقام مسئول در پایان با اشاره به صنعتی بودن منطقه قدس گفت : وجود کارگاه ها و کارخانجات متعدد در این شهرستان ، توسعه متوازن رشته های تحصیلی فنی و حرفه ای و کاردانش را می طلبد.

 

شایان ذکر است ،پس از این جلسه مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از دوایر اداری این مدیریت بازدید و در جریان فعالیت کارشناسی ها و مشکلات آنان قرار گرفت.

 

به اشتراک بگذارید :