18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ ۱۲:۲۸:۲۹
کد مطلب:  0OVKx89T
مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان:
اجراي پروژه مهر از اولويت هاي آموزش و پرورش استان است

مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان گفت: اجراي پروژه مهر و عملي كردن برنامه هاي آن از اولويت هاي آموزش و پرورش استان است.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان کردستان، رشيد قرباني، یکی از اولویت های کاری در فصل تابستان را اجرای پروژه مهر و عملیاتی کردن برنامه های آن بر شمرد و اظهاركرد: ثبت نام دانش آموزان ، ساماندهی نیروی انسانی ، فضا و تجهیزات ، آماده سازی مدارس برای بازگشایی و شروع مهری با نشاط را از مهم ترین اهداف و فعالیت های پروژه مهر مي باشد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان با اشاره به تهیه و تدوین برنامه توسعه سنواتی در سطح استان و نشست های برگزار شده با شهرستان و مناطق و توافق حاصله در این خصوص ، این برنامه را ملاک عمل دانست و با تاکید بر اجرای کامل آن اظهار داشت: بر اساس این برنامه باید نیروی انسانی و سایر مولفه ها مدیریت شود .

وی پوشش تحصیلی را هم چنان یکی از مهم ترین راهبردهای اولویت دار استان ذکر کرد و با بیان اینکه پوشش تحصیلی در دوره ابتدایی و متوسطه اول مطلوب است و باید این موقعیت حفظ شود، خواستار توجه ویژه به پوشش تحصیلی دوره متوسطه دوم و دانش آموزان دختر شد .

قربانی مدیریت و اجرای هدایت تحصیلی را یکی دیگر از کارهای در دست اقدام آموزش و پرورش در تابستان و اجرای پروژه مهر عنوان کرد و با اشاره به اهمیت آن ، بر ایجاد توازن رشته ای نیز تاکید کرد .

به اشتراک بگذارید :