18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ ۱۳:۱۵:۰۰
کد مطلب:  niB3Otde
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل :
19 هزار نیروی شاغل و 14 هزار نیروی بازنشسته در استان وجود دارد

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: 19 هزار نفر نیروی شاغل و نزدیک به 14 هزار نفر نیروی بازنشسته در استان وجود دارد.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان اردبیل، احمد ناصری در همایش کارشناسان امور اداری مناطق و نواحی، با بیان اینکه امور اداری یکی از حساس ترین حوزه های آموزش و پرورش استان می باشد، تصریح کرد: دقت و نظم حاکم در این حوزه منجر به ایجاد رضایتمندی قابل قبول در میان فرهنگیان شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با اشاره به اینکه اغلب مراجعین به این حوزه فرهنگیان می باشد، اظهار داشت: تکریم و احترام به ارباب رجوع یکی از ویژگی های این حوزه است که در نظر سنجی های مختلف حاکی از تحقق این امر در استان بوده است.

وی گفت: رعایت قانون برای پاسخگویی به مراجعه کنندگان در این حوزه از آموزش و پرورش یک اصل می باشد، تا حقی از کسی ضایع نگردد.

ناصري به استفاده از فناوری اطلاعات در فعالیت های امور اداری را مهم دانست و گفت: سواد فناوری و کلاسیک کارشناسان این حوزه در سایه کارگاه های توانمند سازی که برگزار می شود، از میانگین مطلوبی برخوردار می باشد.

وي سهم امور اداری را در مدیریت منابع انسانی بسیار مهم دانست وخاطر نشان كرد: مدیریت نیروی انسانی در آموزش و پرورش از بحث های کلیدی است و نقش امور اداری در این بحث بسیار جدی می باشد که در صورت عدم ایفای نقش بهتر این حوزه لطمات زیادی متوجه اموزش و پرورش خواهد بود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با بیان اینکه 19 هزار نفر نیروی شاغل و نزدیک به 14 هزار نفر نیروی بازنشسته در استان وجود دارد، اظهار داشت: در تلاش هستیم تا با تقویت این حوزه حصول اهداف مورد نظر در آموزش و پرورش تسهیل یابد.

به اشتراک بگذارید :