23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ ۱۱:۲۳:۳۶
کد مطلب:  EqeBg3TQ
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
کسب رتبه اول کشوری در رشته طراحی صفحات وب توسط دانش آموز ناحیه یک ری

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از کسب رتبه اول در رشته طراحی صفحات وب در مسابقات علمی کاربردی کشوری در ارومیه توسط دانش آموز هنرستان کوثر این استان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از ناحیه یک ری، عبدالرضا فولادوند ، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: پریسا داورزنی دانش آموز هنرستان کار دانش کوثر در مرحله نهایی پانزدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی که به میزبانی شهر ارومیه برگزار شد موفق به کسب رتبه اول کشور در بخش طراحی صفحات وب گردید.

 

وی افزود: فاطمه اسحاقی در رشته تصویر برداری از هنرستان فدک نیز موفق به کسب  رتبه سوم كشور شد.

 

این مقام مسئول ضمن تقدیر از زحمات همه عوامل آموزشی كه به هر نحو در كسب این موفقیت تاثیر گذار بوده اند اظهار داشت: امیدواریم با برنامه ریزی و ایجاد انگیزه به طرق مختلف در بین هنرجویان و هنرآموزان و ایجاد فرهنگ سازی در خانواده های آنها ، بتوانیم گامهای ارزنده تری برداریم.

شایان ذکر است  مرحله کشوری و نهایی پانزدهمین دوره از مسابقات علمی کاربردی از 19 تا 21 تیر ماه  به میزبانی استان آذربایجان غربی، در شهر ارومیه برگزار گردید که آموزش و پرورش ناحیه یک ری با 2 شرکت کننده در این دوره از مسابقات حضورموفقی داشت.

به اشتراک بگذارید :