28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ ۰۸:۳۲:۴۷
کد مطلب:  hKxGlThZ
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
درخشش ستاره های قرآنی شهرستان های استان تهران در سی و پنجمین دوره مسابقات کشوری

مدیرکل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران از درخشش دانش آموزان نخبه قرآنی استان در سی وپنجمین دوره مسابقات کشوری قرآن ،عترت و نماز که به میزبانی استان اردبیل برگزار گردید، خبر داد.

 

 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران، عبدالرضا فولادوند، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اعلام این خبر گفت:کاروان 30 نفره دانش آموزان  نخبه ی قرآنی شهرستان های استان تهران ، اعزامی به سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن عترت و نماز مرحله کشوری در استان اردبیل خوش درخشیدند.

وی افزود: در این دوره از مسابقات که از14 لغایت 23 تیر ماه سال جاری به میزبانی استان  اردبیل  برگزار گردید، در رشته های پژوهشی ،دانش آموزان ،سمیه شیرمحمدی از پیشوا رتبه اول صحیفه سجادیه ، شکریه یاوری از پیشوا رتبه چهارم رشته نهج البلاِغه و فاطمه عباس زاده از شهر قدس رتبه پنجم انشای نماز را از آن خود کردند.

لازم به ذکر است این دانش آموزان در قسمت پژوهشی مسابقات قرآن، عترت و نماز موفق به کسب رتبه شدند و دانش آموزان در قسمت آوایی از مورخ 15 الی23 مرداد ماه برای رقابت با سایر دانش آموزان  از سراسر کشور به استان خراسان رضوی  اعزام خواهند شد.

 

 

به اشتراک بگذارید :