14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ ۰۷:۴۵:۲۵
کد مطلب:  hJ6kPrlN
مدیر کل آموزش و پرورش استان در جلسه شورای معاونین منطقه ترکمانچای؛
شعار کمترین منابع بهترین استفاده میثاق مدیران استانی می باشد

مدیر کل آموزش و پرورش استان در بازدید سرزده از منطقه ترکمانچای با حضور در شورای معاونین تاکید کرد: مشکلات دستگاه تعلیم و تربیت نیاز به عزم همگانی داشته و شعار کمترین منابع بهترین استفاده میثاق مدیران استانی می باشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از ترکمانچای، جلسه شورای معاونین اداره آموزش وپرورش منطقه ترکمانچای با حضورجعفر پاشایی مدیر کل آموزش وپرورش استان، مشاور مدیرکل ،حجه الاسلام والمسلمین کیانی امام جمعه، یعقوبی بخشدار ، سلمانی رئیس اداره آموزش وپرورش  ترکمانچای و اعضای دیگر این شورا  در مردادماه سال 96 در محل سالن اجتماعات اداره برگزار شد.   

جعفر پاشایی ضمن تقدیر وتشکر از حضور امام جمعه ، بخشدار و اعضای شورای معاونین اداره، در مورد مشکلات موجود اردوگاه امام علی (ع) ترکمانچای تبادل نظر کرد و تاکید نمود: حل مشکلات نیاز به همکاری تمامی بخش ها دارد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان با اشاره به ارزیابی مدارس بر اساس شاخص های مختلف و مثبت بودن ارزیابی استان در این شاخص ها،گفت:  رویکرد اداره کل آموزش وپرورش استان رویکرد اداره کل آموزش وپرورش استان بحث تأمین آرامش دانش آموز ، تکریم معلمان وتکثیر رضایت مندی اولیاء می باشد.

وی تاکید داشت: مخاطب اصلی آموزش وپرورش دانش آموزان می باشند که اگر به این امر پرداخت نگردد ممکن است نتایج خوب ومثبتی بعمل نیاید؛خوشبختانه بحث دانش آموز به عنوان محوری ترین ومؤثرترین بحث آموزش وپرورش مطرح است.              

مسئول دستگاه تعلیم و تربیت استان افزود:عنصر کلیدی تعلیم و تربیت معلم است و توجه به معلم توجه به تمامی ابعاد جامعه است که در کنار این نقش اولیاء در مشارکت تعلیم و تربیت مهم است و نمی توان تأثیر آنها را در آموزش و پرورش منها کرد.                                                 

وی اظهار داشت: شعار کمترین منابع بهترین استفاده میثاق مدیران استانی می باشد.   

گفتنی است مدیر کل آموزش وپرورش  استان به همراه امام جمعه ،بخشدار و رئیس اداره آموزش وپرورش  ترکمانچای در این منطقه از مدارس شهری زینب کبری و امام خمینی، شبانه روزی روستایی شهید سلطانی روستای ورنکش، خانه معلم واردوگاه امام علی (ع) بازدید نمودند.

همچنین مدیر کل آموزش و پرورش استان  برای تکریم  همکار بازنشسته  در منزل ایشان حضور یافت.

 

به اشتراک بگذارید :