18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ ۱۰:۱۸:۴۴
کد مطلب:  lE6sEEb9
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران:
درخشش دانش آموزان شهرستان های استان تهران در رقابت های ورزشی دانش آموزان کشور

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران از ادامه موفقیت دانش آموزان ورزشکار رشته های بدمینتون دختران، تنیس روی میز و دوومیدانی پسران در رقابت های ورزشی کشور در هفته پایانی تیر ماه خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران محمد رحیم معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران در این باره گفت: تیم بدمینتون متوسطه اول دختران موفق به کسب مقام سوم و اول انفرادی، تیم تنیس روی میز پسران متوسطه دوم موفق به کسب مقام سوم و دوم دوبل آزاد و تیم دوومیدانی پسران با پیشرفتی قابل ملاحظه نسبت به سال های قبل در سه مقطع ابتدائی، متوسطه اول و دوم مجموعاً توانست دو طلا، سه نقره، دو برنز ، یک مقام چهارم، یک پنجم و شش مقام ششم کسب نماید.

 رحیم با اشاره به اینکه سریع ترین دونده مقطع ابتدائی نیزاز شهرستان های استان تهران بود، تصریح کرد:در رتبه بندی نهائی سال گذشته کاروان ورزشی شهرستان های تهران در مقام سوم قرار گرفت.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران ادامه داد: کاروان 326 نفره  ورزشی استان در مردادماه به مشهد ویژه دختران و شیراز ویژه پسران اعزام خواهند شد.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: اعزام یکی از بزرگترین کاراون های ورزشی در بین تمامی استان ها نیاز به تلاش ، همکاری و مساعدت کلیه بخش ها را دارد و امید است بتوان ، اعزام به مسابقات کشوری که جزء مهمترین رویدادها و برنامه های انگیزشی، سلامت روحی، سلامت جسمی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی می باشد را هر ساله با نهایت حمایت و همکاری انجام دهیم.

گفتنی است ، دانش اموزان ورزشکار ،سفیران تندرستی ، نشاط و مشوقان امر به ورزش در مدارس می باشند.

 

به اشتراک بگذارید :