18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ ۰۸:۵۸:۵۱
کد مطلب:  8iAaAfI0
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در دماوند :
فلسفه پروژه مهر تبدیل آموزش و پرورش به گفتمان غالب جامعه است

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: فلسفه پروژه مهر تبدیل آموزش و پرورش به گفتمان غالب جامعه و توسعه مشارکت هاست.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از دماوند ، مدیر کل آموزش  و پرورش شهرستانهای استان تهران ، در بازدید از دماوند که بصورت سرزده صورت گرفت ، گفت:پروژه مهر یکی از مهمترین برنامه های تابستانی آموزش و پرورش است و تشکیل ستاد و کارگروههای آن به صورت مستمر ضرورت ویژه دارد.

 

فولاد وند ، فلسفه پروژه مهر را تقویت و توسعه مشارکت همه ارگانها ، سازمانها و مردم در آموزش و پرورش دانست و اظهار داشت :هدف باید این باشد که آموزش و پرورش به گفتمان غالب در جامعه تبدیل  گردد .

 

وی با اشاره به اولویت ساماندهی نیروی انسانی تاکید کرد : پروژه مهر برنامه ای است به منظور ارتقاء کیفیت آموزشی و پرورشی و نظم بخشی فعالتهای اداری ، در جهت بازگشایی با شور و نشاط مدارس .

 

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ، فعالیتهای فرهنگی و پرورشی را مهم ترین رسالت آموزش و پرورش  دانست  و افزود : با توسعه جوامع و پیشرفت تکنولوژی  ، دامنه سواد محدود به خواندن و نوشتن نمی شود ، بلکه آموزش مهارتهای اجتماعی ، خودکنترلی و تقویت حس مشارکت و فعالیتهای گروهی باید در دستور کار قرار گیرد و آموزش مدارس باید از حافظه محور به مهارت محور تغییر کند .

 

گفتنی است ،در ادامه مهرداد پورفتحی مدیر آموزش و پرورش دماوند و هر یک از دبیران کارگروههای ستاد پروژه مهر به ارائه فعالیتها و برنامه های خود پرداختند .

 

 

به اشتراک بگذارید :