18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ ۰۸:۴۱:۱۶
کد مطلب:  ClwHDzFa
رئيس سازمان پژوهش وبرنامه ريزي آموزشي وزارت آموزش وپرورش:
كتا ب‌هاي درسي براساس سياست هاي كلان و اسناد بالادستي تدوين مي شود

رئيس سازمان پژوهش وبرنامه ريزي آموزشي وزارت آموزش وپرورش، گفت: تدوين كتاب‌هاي درسي درآموزش و پرورش براساس سياست هاي كلان و اسناد بالادستي انجام مي‌شود.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش، پيش از ظهر امروز حجت الاسلام والمسلمين محي الدين بهرام محمديان در نشست مشترك اعضاي ستاد همكاري‌هاي حوزه هاي علميه و آموزش وپرورش در ساختمان مركزي وزارت آموزش و پرورش اظهاركرد: در تدوين كتاب‌هاي درسي حوزه علوم انساني و معارف اسلامي با صاحب نظران حوزه هاي علميه مشورت مي‌كنيم.

 

رئيس سازمان پژوهش و برنامه ريزي آموزشي، تصريح كرد: حوزه‌هاي علميه بايد طلابي را تربيت كنند كه داراي تخصص در حوزه تربيتي و تعامل خوب با دانش آموزان باشند.

 

وي همكاري و هم زباني بين حوزه‌هاي علميه و آموزش وپرورش را ضروري دانست و عنوان كرد: آموزش و پرورش و حوزه هاي علميه بايد با يكديگر در جهت تحقق اهداف تعليم و تربيت همكاري و تعامل داشته باشند.

 

محمديان گفت: بررسي بازخورد عملكرد روحانيون در مدارس و مقايسه مدارس داراي روحاني با ساير مدارس مي تواند در برنامه ريزي‌هاي ستاد همكاري‌هاي حوزه علميه و آموزش وپرورش ملاك عمل قرار گيرد

به اشتراک بگذارید :