18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ ۰۸:۰۰:۰۰
کد مطلب:  IVWsC7yE
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
تولید محتوایی منسجم از اصلی ترین عوامل کیفیت بخشی به کلاس های دارای دانش آموز تلفیقی است.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری جلسه ،کارگروه تلفیقی – فراگیر و مداخله بهنگام دانش آموزان با نیازهای ویژه در شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، محمد احسانی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،بررسی وضعیت فعلی در امر تحصیل دانش آموزان با نیاز های  ویژه و همفکری در جهت کمک به بهبود فرایند یادگیری در آنان را از اهداف اصلی این جلسه دانست و افزود:تولید محتوایی منسجم برای آموزگاران و مدیران مدارس از اصلی ترین عوامل کیفیت بخشی به کلاس های دارای دانش آموز تلفیقی است.

 وی رسیدن به این هدف را در گرو تعامل هرچه بیشتر اداره آموزش ابتدایی و اداره استثنایی برشمرد و یادآور شد: برای کمک به بهبود وضعیت موجود و حرکت به وضعیت مطلوب، بهتر است این موضوع دراولویت برنامه های استان و منطقه قرار گیرد.

احسانی با اشاره به تجمیع مدارس پذیرای موجود در یک منطقه تصریح کرد: آموزش و پرورش در راستای ایجاد فضای مناسب برای دانش آموزان دارای آسیب های بینایی، شنوایی و جسمی – حرکتی مکلف است و ارائه خدمات آموزشی به این دسته از دانش آموزان در مدارس عادی در راستای توسعه عدالت آموزشی است.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :