25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۱۲:۲۲:۵۴
کد مطلب:  JuD0q0Oa
مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان:
انتظار ما از دانشگاه آزاد شهرضا، حمایت از ایده های دانش آموزی است

مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: هم اکنون انتظار ما از دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا، حمایت از ایده های دانش آموزی است تا بچه ها بتوانند وارد عمل شوند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، محمد حسن قائدیها در مراسم بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا با هدف انعقاد تفاهم نامه آموزشی پژوهشی میان اداره کل آموزش و پرورش استان و دانشگاه آزاد شهرضا اظهار کرد: امروز باید در آموزش و پرورش، دانش آموزان را با مباحث دانشگاهی مرتبط کنیم و خوشبختانه این ارتباط میان آموزش و پرورش با سایر دستگاه ها به ویژه واحدهای دانشگاهی وجود دارد که نشان دهنده اتصال نسل ها برای نوآوری و پژوهش و کارآفرینی است.

وی افزود: هم اکنون در آموزش و پرورش به سمت مباحث پژوهشی و کارآفرینی پیش رفته ایم و کارهای خوبی در حوزه های مختلف نیز صورت گرفته است.

محمد حسن قائدیها بیان کرد: امروز در هر منطقه یک پژوهش سرای دانش آموزی وجود دارد که در مجموع 40 پژوهش سرا در استان در حال خدمت رسانی به دانش آموزان هستند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان ادامه داد: هم اکنون انتظار ما از دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا، حمایت از ایده های دانش آموزی است تا بچه ها بتوانند وارد عمل شوند.

وی تصریح کرد: امروز در فرایند تعلیم و تربیت و تدریس، تغییر محتوا صورت گرفته است و دانشگاه ها می توانند در این زمینه با ما همکاری لازم را داشته باشند.

به اشتراک بگذارید :